Παναργειακός Πανναυπλιακός 1-2

Ιανουάριος 22, 2012 - 21:56

φωτογραφία :eurokinissi-Βασίλης Παπαδόπουλος

Ο Πανναυπλιακός αναδείχθηκε νικητής με 2-1 στο ντέρμπι της Αργολίδας κόντρα στον γηπεδούχο Παναργειακό για το πρωτάθλημα της Δ' Εθνικής κατηγορίας που κρίθηκε στο τελευταίο δεκάλεπτο. Στο 3' ο Νικολέτος με πέναλτι άνοιξε το σκορ για τον Πανναυπλιακό και στο 80' ο Καραγκούνης έκανε το 0-2, για να έρθει ένα λεπτό μετά ο Τριμπόνιας και να μειώσει για τον Παναργειακό σε 2-1 που ήταν και το τελικό αποτέλεσμα.

ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ: Παπαδόπουλος, Δρούλιας, Σοφός, Νότης, Φίλης (70' λ.τρ. Μπόμπος), Λιάρος, Σαΐντ (46' Τριμπόνιας), Ιασωνίδης, Τζιώρας, Κουτσοδήμος, Ελευθεριάδης (63' Κολλιάκος).

ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ: Λάσκαρης, Νικολέτος (65' Τσουρδίνης), Αγγελόπουλος, Γκολέμης, Ευθυμίου, Καραμάνος, Ταμπάκης, Λαμπρούσης (70' Μπάρδης), Ζίου, Χατζησοφρωνίυ, Καραγκούνης.( φωτογραφίες :eurokinissi-Βασίλης Παπαδόπουλος)