1 minute
Ποδόσφαιρο το Σαββατοκύριακο:Οι διαιτητές των αγώνων σε Α1-Α2 και Β Αργολίδας
Α1 Κατηγορία (12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1. ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ Σάββατο 10/12/16 15:00 Κόλλιας Γ., Αργυρόπουλος Α., Ρούσσης Σ.
2. ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ Κυριακή 11/12/16 15:00 Τσιτουρίδης Π., Κάτσουδας Π., Βαρελά Β.
3. ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ Κυριακή 11/12/16 15:00 Καπετάνιος Εμ. Π., Γκουριώτης Κ., Αργύρης Ι.
4. ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ ΛΕΡΝΑΣ Κυριακή 11/12/16 15:00 Σκιαδάς Δ., Παρασκευόπουλος Γ., Πρέσβελου Γ.
5. ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ ΚΟΙΛΑΔΑΣ Κυριακή 11/12/16 15:00 Νενεκούμης Χ., Μυλωνόπουλος Ν., Ψαθάς Δ.
6. ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ Κυριακή 11/12/16 15:00 Δρούζας Χ., Λυκομήτρος Ε., Παπαγεωργόπουλος Ι.
7. ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΓΑΛΑΤΑ Κυριακή 11/12/16 15:00 Μανούχος Ε., Καπετάνιος Αθ. Π., Μπατάκος Κ.
8. ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ Κυριακή 11/12/16 15:00 Ζώης Μ., Κατσώνας Χ., Παπαγεωργόπουλος Θ.
Α2-1ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
9. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ Κυριακή 11/12/16 18:15 Νώτης Χ., Λέκκας Χ., Αποστολόπουλος Δ.
Β΄κατηγορία-1ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
10. ΘΗΣΕΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΓΑΛΑΤΑ Σάββατο 10/12/16 12:45 Ψαθάς Δ., Στατεράς Π., Παραράς Σ.
11. ΣΑΡΩΝΑΣ - ΠΟΡΟΣ ΓΑΛΑΤΑ Σάββατο 10/12/16 15:15 Κουτσούκος Γ., Νίκα Π., Καρύδας Κ.
Β΄κατηγορία-2ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
12. ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - Α.Γ.Ο.Ν. ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ Σάββατο 10/12/16 15:00 Λυκομήτρος Ε., Κατσώνας Χ., Ελεφάντης Χ.
13. ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ - ΑΡΚΑΔΙΟΣ ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ Κυριακή 11/12/16 11:00 Τριανταφύλλου Ρ., Μαρινόπουλος Π., Μελέτης Α.
14. ΠΡΟΙΤΟΣ - ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ Κυριακή 11/12/16 15:00 Μαρινόπουλος Π., Τριανταφύλλου Ρ., Μελέτης Α.
Β΄κατηγορία-3ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
15. Α.Ο. ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΕΡΑΣΙΝΟΣ ΛΕΡΝΑΣ Σάββατο 10/12/16 15:00 Κορολής Β., Μπατάκος Κ., Σιαχάμη Α.
16. ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΔΑΝΑΟΙ ΛΕΡΝΑΣ Κυριακή 11/12/16 11:30 Κουτσούκος Γ., Σταυρόπουλος Θ., Παραράς Σ.
17. ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΥ Κυριακή 11/12/16 14:00 Σιαχάμη Α., Νώτης Χ., Αργυρόπουλος Α.
Β΄κατηγορία-4ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
18. ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98 ΧΩΝΙΚΑ Σάββατο 10/12/16 15:00 Παπαγεωργόπουλος Ι., Σταυρόπουλος Θ., Παπασαχόπουλος Δ.
19. ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ. - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ Σάββατο 10/12/16 15:00 Θεοδώρου Α., Παπαγεωργόπουλος Θ., Πρέσβελου Γ.
20. ΜIΔΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ Κυριακή 11/12/16 11:00 Κόλλιας Δ., Στατεράς Π., Παπασαχόπουλος Δ.
Β΄κατηγορία-5ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
21. Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ Κυριακή 11/12/16 11:00 Γκουριώτης Κ., Αργύρης Ι., Παρασκευόπουλος Γ.
22. ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ ΓΥΜΝΟΥ Κυριακή 11/12/16 15:00 Ρούσσης Σ., Θανασουλας θ., Μπούκουρα Μ.
23. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ ΛΥΡΚΕΙΑΣ Κυριακή 11/12/16 15:00 Κόλλιας Δ., Στατεράς Π., Τσουρδίνης Α.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ 2016-2017-1os ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
24. ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ ΕΡΜΙΟΝΗΣ Σάββατο 10/12/16 15:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ 2016-2017-2os ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
25. ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ Σάββατο 10/12/16 10:15
26. ΔΑΝΑΟΙ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ Σάββατο 10/12/16 10:30
27. ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ Σάββατο 10/12/16 12:00
28. Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΛΕΥΚΑΚΙΑ ΛΕΡΝΑΣ Σάββατο 10/12/16 13:00
Γ΄ΕΘΝΙΚΗ (12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
29. ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΑΙΟΛΙΚΟΥ Κυριακή 11/12/16 15:00
30. ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥ Κυριακή 11/12/16 15:00
31. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΑΧΑΪΚΗ ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ Κυριακή 11/12/16 15:00
32. ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ Κυριακή 11/12/16 15:00
33. ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΘΗΒΑ Κυριακή 11/12/16 15:00
34. ΧΑΛΚΙΔΑ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ Κυριακή 11/12/16 15:00
35. ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΒΑΡΔΑΣ Κυριακή 11/12/16 15:00