1 minute
Ποδόσφαιρο:Οι διαιτητές των αγώνων στην Α1-Α2 & Β Αργολίδας
ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ
Ορίσθηκαν οι διαιτητές που θα διευθύνουν τους αγώνες για την 15η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Α1,για την 11η αγωνιστική της Α2 και για την Β΄ Αργολίδας στα παιχνίδια που θα διεξαχθούν το Σάββατο 21 και 22 Ιανουαρίου:
Α1 Κατηγορία (15η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1. ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ ΛΕΡΝΑΣ Σάββατο 21/01/17 15:00 Κόλλιας Γ., Παπαγεωργόπουλος Ι., Δημάκης (νέος) Γ.
2. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΣΠΕΤΣΕΣ ΔΙΔΥΜΩΝ Κυριακή 22/01/17 15:00 Κόλλιας Γ., Αργύρης Ι., Πρέσβελου Γ.
3. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ Ν.ΚΙΟΥ Κυριακή 22/01/17 15:00 Νώτης Χ., Αργυρόπουλος Α., Μυλωνόπουλος Ν.
4. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ Κυριακή 22/01/17 15:00 Μανούχος Ε., Βαρελά Β., Δημάκης (νέος) Γ.
5. ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ Κυριακή 22/01/17 15:00 Νενεκούμης Χ., Αποστολόπουλος Δ., Παρασκευόπουλος Γ.
6. ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ Κυριακή 22/01/17 15:00 Ζώης Μ., Ψαθάς Δ., Μπούκουρα Μ.
7. ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ ΓΑΛΑΤΑ Κυριακή 22/01/17 15:00 Καπετάνιος Εμ. Π., Κάτσουδας Π., Τσιλογιάννη Α.
8. ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ Κυριακή 22/01/17 15:00 Τσιτουρίδης Π., Κατσώνας Χ., Στατεράς Π.
Α2-1ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
9. ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ Σάββατο 21/01/17 15:00 Μανούχος Ε., Θανασουλας θ., Αποστολόπουλος Δ.
10. ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ Κυριακή 22/01/17 15:00 Κόλλιας Δ., Καπετάνιος Αθ. Π., Σιαχάμη Α.
11. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ Κυριακή 22/01/17 15:00 Ρατσιάτος Ν., Μελέτης Α., Παπαγεωργόπουλος Ι.
12. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΔΡΕΠΑΝΟΥ Κυριακή 22/01/17 18:00 Ψαθάς Δ., Ζώης Μ., Μπούκουρα Μ.
Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
13. ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ Σάββατο 21/01/17 15:00 Νενεκούμης Χ., Ελεφάντης Χ., Βαρελά Β.
14. ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ ΛΕΡΝΑΣ Κυριακή 22/01/17 15:00 Σκιαδάς Δ., Νίκα Π., Μπατάκος Κ.
15. ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΚΛΕΩΝ ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ Κυριακή 22/01/17 15:00 Μαρινόπουλος Π., Τριανταφύλλου Ρ., Καρύδας Κ.
Β΄κατηγορία-2ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
16. ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 - Α.Γ.Ο.Ν. ΛΕΡΝΑΣ Κυριακή 22/01/17 10:30 Μπατάκος Κ., Σκιαδάς Δ., Νίκα Π.
17. ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ Κυριακή 22/01/17 11:30 Τριανταφύλλου Ρ., Μαρινόπουλος Π., Καρύδας Κ.
18. ΑΡΚΑΔΙΟΣ - ΤΟΞΟΤΗΣ ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ Κυριακή 22/01/17 15:00 Γκουριώτης Κ., Ελεφάντης Χ., Παραράς Σ.
Β΄κατηγορία-3ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
19. ΔΑΝΑΟΙ - Α.Ο. ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ Σάββατο 21/01/17 15:00 Ζώης Μ., Στατεράς Π., Παραράς Σ.
20. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΕΡΑΣΙΝΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ Κυριακή 22/01/17 11:30 Καπετάνιος Αθ. Π., Κόλλιας Δ., Σιαχάμη Α.
21. ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΥ Κυριακή 22/01/17 15:00 Ρούσσης Σ., Παπαγεωργόπουλος Θ., Σταυρόπουλος Θ.
Β΄κατηγορία-5ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
22. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ Σάββατο 21/01/17 15:00 Ρούσσης Σ., Αργυρόπουλος Α., Πρέσβελου Γ.
23. ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. ΓΥΜΝΟΥ Κυριακή 22/01/17 11:00 Κατσώνας Χ., Μυλωνόπουλος Ν., Τούμπας Σ.
24. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ Κυριακή 22/01/17 11:30 Παπαγεωργόπουλος Ι., Μελέτης Α., Παπασαχόπουλος Δ.
Β΄ ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
31. ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΕΩΣ - ΦΕΙΔΩΝ ΦΙΛΙΚΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Κυριακή 22/01/17 15:00
32. ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΡΙΑΣΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ Κυριακή 22/01/17 15:00
33. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 2008 - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Κυριακή 22/01/17 15:00
Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
34. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ Κυριακή 22/01/17 15:00
35. ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ Κυριακή 22/01/17 15:00
Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ (14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
36. ΑΧΑΪΚΗ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΑΧΑΪΚΗΣ Κυριακή 22/01/17 15:00
37. ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΘΗΒΑ ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥ Κυριακή 22/01/17 15:00
38. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ Κυριακή 22/01/17 15:00
39. ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΔΑΚ ΛOYTΡAKIOY Κυριακή 22/01/17 15:00
40. ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ ΕΡΜΙΟΝΗΣ Κυριακή 22/01/17 15:00
41. ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΧΑΛΚΙΔΑ Κυριακή 22/01/17 15:00