1 minute
Ποδόσφαιρο το Σαββατοκύριακο:Πρόγραμμα και διαιτητές των αγώνων ΕΠΣ Αργολίδας
Ποδόσφαιρο το Σαββατοκύριακο, το πρόγραμμα και οι διαιτητές που θα διευθύνουν τους αγώνες της 17ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Α1, της Α2 και Β΄ Αργολίδας που θα διεξαχθούν 4 και 5 Φεβρουαρίου 2017:
Α1 Κατηγορία (17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ Σάββατο 04/02/17 15:00 Καπετάνιος Εμ. Π., Λυκομήτρος Ε., Κατσώνας Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανιγγέλης Φώτιος)
2. ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ Σάββατο 04/02/17 15:00 Τσιτουρίδης Π., Γκουριώτης Κ., Ρούσσης Σ.
3. ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ Σάββατο 04/02/17 15:00 Ζώης Μ., Μπατάκος Κ., Πρέσβελου Γ.
4. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΔΙΔΥΜΩΝ Κυριακή 05/02/17 15:00 Δρούζας Χ., Κόλλιας Δ., Παρασκευόπουλος Γ.
5. ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ Κυριακή 05/02/17 15:00 Ζώης Μ., Μυλωνόπουλος Ν., Μπούκουρα Μ.
6. ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ ΓΑΛΑΤΑ Κυριακή 05/02/17 15:00 Ρατσιάτος Ν., Κάτσουδας Π., Βαρελά Β.
7. ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 ΚΟΙΛΑΔΑΣ Κυριακή 05/02/17 15:00 Κόλλιας Γ., Παπαγεωργόπουλος Θ., Τσιλογιάννη Α.
8. ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ ΛΕΡΝΑΣ Κυριακή 05/02/17 15:00 Σκιαδάς Δ., Νώτης Χ., Αργυρόπουλος Α.
14η αγωνιστική
9. ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ Τετάρτη 08/02/17 15:00 Νενεκούμης Χ., Παπαγεωργόπουλος Ι., Δημάκης (νέος) Γ.
Α2-1ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
10. ΛΥΓΚΕΥΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ ΛΥΡΚΕΙΑΣ Κυριακή 05/02/17 15:00 Τσιτουρίδης Π., Παπαγεωργόπουλος Ι., Τριανταφύλλου Ρ.
11η αγωνιστική
11. ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΛΕΥΚΑΚΙΑ ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ Κυριακή 05/02/17 15:00 Νενεκούμης Χ., Καρύδας Κ., Παραράς Σ.
Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
12. Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΜΕΘΑΝΑ Ν.ΚΙΟΥ Σάββατο 04/02/17 15:00 Κόλλιας Γ., Στατεράς Π., Παρασκευόπουλος Γ.
Β΄κατηγορία-2ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
13. ΠΡΟΙΤΟΣ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ Σάββατο 04/02/17 15:00 Ψαθάς Δ., Νίκα Π., Τούμπας Σ.
14. ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ - ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ Κυριακή 05/02/17 11:00 Καπετάνιος Αθ. Π., Αργύρης Ι., Παπαβασιλείου Θ.
Β΄κατηγορία-3ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
15. ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ - ΔΑΝΑΟΙ ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΥ Σάββατο 04/02/17 15:00 Κόλλιας Δ., Καπετάνιος Αθ. Π., Θανασουλας θ.
16. ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΕΡΑΣΙΝΟΣ ΛΕΡΝΑΣ Κυριακή 05/02/17 11:00 Νώτης Χ., Σκιαδάς Δ., Αργυρόπουλος Α.
17. Α.Ο. ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ Κυριακή 05/02/17 11:30 Κορολής Β., Ελεφάντης Χ., Μελέτης Α.
Β΄κατηγορία-4ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
18. ΜIΔΑΣ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ Κυριακή 05/02/17 15:00 Μαρινόπουλος Π., Λέκκας Χ., Αποστολόπουλος Δ.
19. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ. ΚΑΡΥΑΣ Κυριακή 05/02/17 15:00 Κουτσούκος Γ., Νίκα Π., Σιαχάμη Α.
Β΄κατηγορία-5ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
20. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ Κυριακή 05/02/17 11:00 Λέκκας Χ., Αποστολόπουλος Δ., Μαρινόπουλος Π.
21. Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ Κυριακή 05/02/17 11:00 Νενεκούμης Χ., Παραράς Σ., Καρύδας Κ.