Time to read
less than1 minute
Αποτελέσματα-Βαθμολογίες Α1-Α2 & Β Αργολίδας
Μάρτιος 12, 2017 - 19:39
Αποτελέσματα και βαθμολογίες της 22ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Α1, της 16ης αγωνιστικής της Α2 και αγώνες Β΄ κατηγορίας ΕΠΣ Αργολίδας που έγιναν 11 και 12 Μαρτίου: 2017:
Α1 Κατηγορία (22η αγωνιστική) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Αποτέλεσμα | ||||||
1. | ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ | Αναβλήθηκε | |||||
2. | ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ | 1-1 | |||||
3. | ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ | Αναβλήθηκε | |||||
4. | ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ | 3-0 | |||||
5. | ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ | Αναβλήθηκε | |||||
6. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ | 1-1 | |||||
7. | ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ | . | 1-1 | ||||
8. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ- ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 | 2-0 | |||||
Α2-1ος ΟΜΙΛΟΣ (16η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | ||||
9. | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ | 2-0 | |||||
10. | ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ | Αναβλήθηκε | |||||
11. | ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΛΕΥΚΑΚΙΑ | 1-1 | |||||
12. | ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ | 4-0 | |||||
13. | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΛΥΓΚΕΥΣ | ||||||
Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣ (16η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Αποτέλεσμα | ||||||
14. | ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ | 6-0 | |||||
15. | ΥΔΡΑ - ΜΕΘΑΝΑ | 1-1 | |||||
16. | ΚΛΕΩΝ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ | 0-4 | |||||
17. | ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ | 1-1 | |||||
18. | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ | 1-0 | |||||
Β΄κατηγορία-2ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Αποτέλεσμα | ||||||
19. | ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΤΟΞΟΤΗΣ | 4-5 | |||||
20. | ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ - ΠΡΟΙΤΟΣ | 4-2 | |||||
21. | Α.Γ.Ο.Ν. - ΑΡΚΑΔΙΟΣ | 0-0 | |||||
Β΄κατηγορία-3ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Αποτέλεσμα | ||||||
22. | ΕΡΑΣΙΝΟΣ - Α.Ο. ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ | 2-8 | |||||
23. | ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ | 7-1 |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α1
1. | ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ | 66 | 22 | 22 | 0 | 0 | 77 | 9 |
2. | ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ | 54 | 22 | 17 | 3 | 2 | 52 | 15 |
3. | ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ | 46 | 20 | 14 | 4 | 2 | 52 | 21 |
4. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ | 41 | 22 | 12 | 5 | 5 | 43 | 30 |
5. | ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ | 37 | 21 | 12 | 1 | 8 | 37 | 30 |
6. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ | 35 | 22 | 11 | 2 | 9 | 40 | 32 |
7. | ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ | 34 | 22 | 10 | 4 | 8 | 48 | 44 |
8. | ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ | 28 | 21 | 8 | 4 | 9 | 37 | 36 |
9. | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ | 28 | 21 | 8 | 4 | 9 | 42 | 51 |
10. | ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ | 27 | 21 | 8 | 3 | 10 | 21 | 34 |
11. | ΣΠΕΤΣΕΣ | 23 | 21 | 6 | 5 | 10 | 37 | 41 |
12. | ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ | 22 | 22 | 6 | 4 | 12 | 24 | 34 |
13. | ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ | 19 | 22 | 5 | 4 | 13 | 19 | 43 |
14. | ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ | 16 | 22 | 3 | 7 | 12 | 29 | 52 |
15. | ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 | 6 | 22 | 2 | 2 | 18 | 17 | 59 |
16. | ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ | 5 | 21 | 1 | 2 | 18 | 22 | 66 |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Ομάδα | Βαθμοί | Αγώνες | Νίκες | Ισοπαλίες | Ήττες | Υπέρ | Κατά | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ | 43 | 16 | 14 | 1 | 1 | 58 | 18 |
2. | ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ | 33 | 15 | 10 | 3 | 2 | 26 | 17 |
3. | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ | 26 | 15 | 8 | 2 | 5 | 30 | 23 |
4. | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ | 24 | 16 | 7 | 3 | 6 | 29 | 24 |
5. | Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ | 22 | 16 | 7 | 1 | 8 | 31 | 40 |
6. | Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ | 20 | 15 | 6 | 2 | 7 | 24 | 25 |
7. | ΛΥΓΚΕΥΣ | 18 | 15 | 5 | 3 | 7 | 20 | 25 |
8. | ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ | 14 | 16 | 3 | 5 | 8 | 23 | 32 |
9. | ΛΕΥΚΑΚΙΑ | 11 | 16 | 3 | 2 | 11 | 25 | 40 |
10. | ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ | 10 | 16 | 2 | 4 | 10 | 17 | 39 |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Ομάδα | Βαθμοί | Αγώνες | Νίκες | Ισοπαλίες | Ήττες | Υπέρ | Κατά | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ | 39 | 16 | 12 | 3 | 1 | 49 | 12 |
2. | ΑΡΙΣΤΕΑΣ | 35 | 15 | 11 | 2 | 2 | 45 | 18 |
3. | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ | 33 | 16 | 10 | 3 | 3 | 37 | 14 |
4. | ΜΕΘΑΝΑ | 24 | 16 | 6 | 6 | 4 | 35 | 27 |
5. | ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ | 23 | 16 | 6 | 5 | 5 | 32 | 29 |
6. | ΚΛΕΩΝ | 17 | 16 | 4 | 5 | 7 | 22 | 26 |
7. | ΥΔΡΑ | 15 | 16 | 3 | 6 | 7 | 34 | 40 |
8. | ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ | 15 | 15 | 4 | 3 | 8 | 17 | 40 |
9. | ΠΡΟΣΥΜΝΗ | 13 | 16 | 2 | 7 | 7 | 24 | 29 |
10. | ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ | 2 | 16 | 0 | 2 | 14 | 10 | 70 |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Ομάδα | Βαθμοί | Αγώνες | Νίκες | Ισοπαλίες | Ήττες | Υπέρ | Κατά | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ | 22 | 9 | 7 | 1 | 1 | 28 | 15 |
2. | Α.Γ.Ο.Ν. | 19 | 9 | 6 | 1 | 2 | 24 | 10 |
3. | ΑΡΚΑΔΙΟΣ | 19 | 9 | 6 | 1 | 2 | 21 | 8 |
4. | ΠΡΟΙΤΟΣ | 16 | 10 | 5 | 1 | 4 | 26 | 15 |
5. | ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ | 9 | 9 | 3 | 0 | 6 | 15 | 25 |
6. | ΤΟΞΟΤΗΣ | 6 | 10 | 2 | 0 | 8 | 15 | 36 |
7. | ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 | 3 | 8 | 1 | 0 | 7 | 8 | 28 |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Ομάδα | Βαθμοί | Αγώνες | Νίκες | Ισοπαλίες | Ήττες | Υπέρ | Κατά | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. | 18 | 7 | 6 | 0 | 1 | 24 | 7 |
2. | ΔΑΝΑΟΙ | 15 | 7 | 5 | 0 | 2 | 25 | 13 |
3. | ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ | 13 | 8 | 4 | 1 | 3 | 31 | 19 |
4. | ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ | 12 | 8 | 3 | 3 | 2 | 17 | 24 |
5. | Α.Ο. ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ | 5 | 8 | 1 | 2 | 5 | 23 | 32 |
6. | ΕΡΑΣΙΝΟΣ | 3 | 8 | 1 | 0 | 7 | 19 | 44 |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Ομάδα | Βαθμοί | Αγώνες | Νίκες | Ισοπαλίες | Ήττες | Υπέρ | Κατά | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. | 18 | 7 | 6 | 0 | 1 | 24 | 7 |
2. | ΔΑΝΑΟΙ | 15 | 7 | 5 | 0 | 2 | 25 | 13 |
3. | ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ | 13 | 8 | 4 | 1 | 3 | 31 | 19 |
4. | ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ | 12 | 8 | 3 | 3 | 2 | 17 | 24 |
5. | Α.Ο. ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ | 5 | 8 | 1 | 2 | 5 | 23 | 32 |
6. | ΕΡΑΣΙΝΟΣ | 3 | 8 | 1 | 0 | 7 | 19 | 44 |