1 minute
Ποδόσφαιρο το Σαββατοκύριακο:Πρόγραμμα και διαιτητές ΕΠΣ Αργολίδας
Ποδόσφαιρο το Σαββατοκύριακο, το πρόγραμμα και οι διαιτητές που θα διευθύνουν τους αγώνες της 23ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Α1, 17η αγωνιστική της Α2 και αγώνες Β΄ κατηγορίας ΕΠΣ Αργολίδας που θα διεξαχθούν 18 και 19 Μαρτίου 2017:
Α1 Κατηγορία (23η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1. ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ Σάββατο 18/03/17 15:30 Σκιαδάς Δ., Παρασκευόπουλος Γ., Αργυρόπουλος Α.
2. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ ΔΙΔΥΜΩΝ Σάββατο 18/03/17 16:00 Κόλλιας Γ., Λυκομήτρος Ε., Κορολής Β.
3. ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ ΛΕΡΝΑΣ Σάββατο 18/03/17 16:00 Καπετάνιος Αθ. Π., Μπατάκος Κ., Βαρελά Β.
4. ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ Σάββατο 18/03/17 16:00 Μανούχος Ε., Γκουριώτης Κ., Παπαγεωργόπουλος Ι.
5. ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΔΡΕΠΑΝΟΥ Σάββατο 18/03/17 19:00 Τσιτουρίδης Π., Αργυρόπουλος Α., Μυλωνόπουλος Ν.
6. ΣΠΕΤΣΕΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ ΣΠΕΤΣΩΝ Κυριακή 19/03/17 15:00 Καπετάνιος Εμ. Π., Τριανταφύλλου Ρ., Μπούκουρα Μ.
7. ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ Κυριακή 19/03/17 16:00 Κόλλιας Δ., Παπαγεωργόπουλος Θ., Κάτσουδας Π.
8. ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ Κυριακή 19/03/17 16:00 Νενεκούμης Χ., Τσιλογιάννη Α., Ρούσσης Σ.
22η αγωνιστική
9. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ Ν.ΚΙΟΥ Τετάρτη 22/03/17 17:00 Κόλλιας Δ., Παρασκευόπουλος Γ., Βαρελά Β.
Α2-1ος ΟΜΙΛΟΣ (17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
10. Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ Κυριακή 19/03/17 16:00 Μαρινόπουλος Π., Λέκκας Χ., Αποστολόπουλος Δ.
11. ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥ Κυριακή 19/03/17 16:00 Νώτης Χ., Μυλωνόπουλος Ν., Παρασκευόπουλος Γ.
Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣ (17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
12. ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΜΕΘΑΝΑ ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ Σάββατο 18/03/17 16:00 Ψαθάς Δ., Ελεφάντης Χ., Θανασουλας θ.
13. ΚΛΕΩΝ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ Κυριακή 19/03/17 12:30 Παπαγεωργόπουλος Ι., Αργύρης Ι., Τούμπας Σ.
14. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΥΔΡΑ Κ.Ε. ΠΟΡΟΥ Κυριακή 19/03/17 14:45 Ζώης Μ., Στατεράς Π., Θανασουλας θ.
15. ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ Ν.ΚΙΟΥ Κυριακή 19/03/17 16:00 Μανούχος Ε., Λυκομήτρος Ε., Γκουριώτης Κ.
16. ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ Κυριακή 19/03/17 16:00 Βλάχος Χ., Σιαχάμη Α., Καρύδας Κ.
Β΄κατηγορία-2ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
17. Α.Γ.Ο.Ν. - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ Σάββατο 18/03/17 16:00 Νώτης Χ., Τριανταφύλλου Ρ., Ταμπουρατζή Ο.
18. ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 - ΠΡΟΙΤΟΣ ΛΕΡΝΑΣ Κυριακή 19/03/17 10:30 Αποστολόπουλος Δ., Λέκκας Χ., Μαρινόπουλος Π.
19. ΑΡΚΑΔΙΟΣ - ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ Κυριακή 19/03/17 12:00 Μπατάκος Κ., Καπετάνιος Αθ. Π., Παπαβασιλείου Θ.
9η αγωνιστική
20. ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ Τετάρτη 22/03/17 17:00 Κατσώνας Χ., Πρέσβελου Γ., Καρύδας Κ.
Β΄κατηγορία-3ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
21. ΔΑΝΑΟΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ Κυριακή 19/03/17 16:30 Σκιαδάς Δ., Μελέτης Α., Καρύκη Μ.
Β΄κατηγορία-4ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
22. ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98 - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ Κυριακή 19/03/17 12:00 Σιαχάμη Α., Βλάχος Χ., Καρύδας Κ.
23. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΜIΔΑΣ ΚΑΡΥΑΣ Κυριακή 19/03/17 12:00 Κατσώνας Χ., Κουτσούκος Γ., Παραράς Σ.
Β΄κατηγορία-5ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
24. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ Σάββατο 18/03/17 16:00 Δημάκης (νέος) Γ., Θεοδώρου Α., Πρέσβελου Γ.
25. Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ Κυριακή 19/03/17 12:00 Ρούσσης Σ., Νενεκούμης Χ., Τσιλογιάννη Α.
26. ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ ΓΥΜΝΟΥ Κυριακή 19/03/17 16:00 Κουτσούκος Γ., Κατσώνας Χ., Παραράς Σ.
Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
27. ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΡΙΑΣΙΟΥ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Κυριακή 19/03/17 15:00
28. ΦΕΙΔΩΝ - ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ ΛΕΡΝΑΣ Κυριακή 19/03/17 15:00
29. ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΕΩΣ - ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΦΙΛΙΚΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Κυριακή 19/03/17 15:00
Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
30. ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ Κυριακή 19/03/17 15:00
31. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ Κυριακή 19/03/17 15:00