1 minute
Ποδόσφαιρο το Σαββατοκύριακο:Πρόγραμμα και διαιτητές ΕΠΣ Αργολίδας
Α1 Κατηγορία (26η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1. ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ ΔΡΕΠΑΝΟΥ Σάββατο 29/04/17 17:00 Τσιτουρίδης Π., Μπατάκος Κ., Καρύκη Μ.
2. ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ ΛΕΡΝΑΣ Σάββατο 29/04/17 17:00 Ρατσιάτος Ν., Ρούσσης Σ., Δημάκης (νέος) Γ.
3. ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ Σάββατο 29/04/17 17:30 Σκιαδάς Δ., Παρασκευόπουλος Γ., Σιαχάμη Α.
4. ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ Κυριακή 30/04/17 16:00 Κόλλιας Δ., Λέκκας Χ., Αποστολόπουλος Δ.
5. ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ Κυριακή 30/04/17 17:00 Νενεκούμης Χ., Μυλωνόπουλος Ν., Κάτσουδας Π.
6. ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΑ Κυριακή 30/04/17 17:00 Κόλλιας Γ., Αργυρόπουλος Α., Βαρελά Β.
7. ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ Κυριακή 30/04/17 17:00 Ζώης Μ., Λυκομήτρος Ε., Πρέσβελου Γ.
Β΄Φάση Α2-ΘΕΣΕΙΣ 1-6 (2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
8. ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ Σάββατο 29/04/17 17:30 Μανούχος Ε., Αργυρόπουλος Α., Γκουριώτης Κ.
9. ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥ Κυριακή 30/04/17 17:00 Νώτης Χ., Αργύρης Ι., Παρασκευόπουλος Γ.
10. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ ΔΡΕΠΑΝΟΥ Κυριακή 30/04/17 18:30 Καπετάνιος Εμ. Π., Ρούσσης Σ., Κουτσούκος Γ.
Β΄Φάση Α2-ΘΕΣΕΙΣ 11-12 (2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
11. Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΚΛΕΩΝ ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ Κυριακή 30/04/17 17:00 Παπαγεωργόπουλος Ι., Δημάκης (νέος) Γ., Κορολής Β.
Β΄Φάση Α2-ΘΕΣΕΙΣ 13-14 (2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
12. ΛΥΓΚΕΥΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ ΛΥΡΚΕΙΑΣ Κυριακή 30/04/17 17:00 Δρούζας Χ., Τσιλογιάννη Α., Γκουριώτης Κ.
Β΄Φάση Α2-ΘΕΣΕΙΣ 15-16 (2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
13. ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ Κυριακή 30/04/17 17:00 Σκιαδάς Δ., Σταυρόπουλος Θ., Θανασουλας θ.
Β΄Φάση Α2-ΘΕΣΕΙΣ 17-18 (2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
14. ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΥΔΡΑ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ Κυριακή 30/04/17 14:00 Τριανταφύλλου Ρ., Μελέτης Α., Παπαβασιλείου Θ.
Β΄Φάση Α2-ΘΕΣΕΙΣ 19-20 (2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
15. ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ ΔΡΕΠΑΝΟΥ Σάββατο 29/04/17 19:00 Νενεκούμης Χ., Βαρελά Β., Παπαβασιλείου Θ.
Β΄Φάση Α2-ΘΕΣΕΙΣ 7-8 (2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
16. Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΜΕΘΑΝΑ ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Κυριακή 30/04/17 17:00 Μπατάκος Κ., Τούμπας Σ., Ταμπουρατζή Ο.
Β΄Φάση Α2-ΘΕΣΕΙΣ 9-10 (2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
17. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ ΛΥΡΚΕΙΑΣ Σάββατο 29/04/17 17:00 Καπετάνιος Αθ. Π., Μυλωνόπουλος Ν., Σταυρόπουλος Θ.
Β΄κατηγορία-θέσεις 11-15 (1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
18. ΠΟΡΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ Σάββατο 29/04/17 17:00 Κατσώνας Χ., Κουτσούκος Γ., Καρύδας Κ.
19. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΧΩΝΙΚΑ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ Κυριακή 30/04/17 17:00 Τσιτουρίδης Π., Θεοδώρου Α., Καρύδας Κ.
Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
20. ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΡΙΑΣΙΟΥ - ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 2008 Κυριακή 30/04/17 17:00
21. ΦΕΙΔΩΝ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Κυριακή 30/04/17 17:00
22. ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ - ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ Κυριακή 30/04/17 17:00