Έριξε τριάρα στον Αργοναύτη η Ένωση Λέρνας (φωτο&βίντεο)

Οκτώβριος 30, 2017 - 00:28

φωτογραφία eurokinissi-Βασίλης Παπαδόπουλος

Χωρίς να δυσκολευτεί καθόλου, η Ένωση Λέρνας νίκησε με 3-0 τον Αργοναύτη Ν.Κίου και έπιασε κορυφή στη βαθμολογία.
Το πιο εντυπωσιακό είναι πως πριν συμπληρωθούν πέντε λεπτά αγώνα η Ένωση Λέρνας έβαλε δύο γκολ, στο 1' με τον Α. Καμπιώτη το 1-0 και στο 5' με τον Κιρβαλίτζε το 2-0. Πριν τη λήξη του α΄ημιχρόνου πέτυχε και το τρίτο γκολ με τον Άγγελο Καμπιώτη.
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ (Χρήστος Αγγελόπουλος): Κατσαούνης, Φλώρος,Μπόμπος,Κατσίρης,Πίτρης, Κιρβαλίτζε (82' Γεώργας), Διαμαντής, Αρδάμης,Καμπιώτης,Σαλαπάτας (91' Γκολέμης),Η.Γκολέμης.
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ (Λουκάς Κούρος): Λάσκαρης,Διαμαντής,Μπούκουρης,Χ.Κάπλατζης, Ευσταθίου, Τσουρδίνης, Ισούφη (77' Χαϊμάνης),Βασιλειάδης (16' Νέτζα),Παρ.Κάπλατζης, Δριμούρας (84' Γατσάκος), Νικολάου (50' Μανέτας).(φωτογραφίες eurokinissi-Βασίλης Παπαδόπουλος)

ArgolidaPortal.gr ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ-ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ 3-0