Time to read
less than1 minute
Αποτελέσματα-Βαθμολογίες Α1-Α2 και Β Αργολίδας
Ιανουάριος 14, 2018 - 21:13
Αποτελέσματα-βαθμολογίες Α1 κατηγορία 14η αγωνιστική, Α2 κατηγορία 10η αγων. και πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας ΕΠΣ Αργολίδας:
Α1 Κατηγορία (14η αγωνιστική) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Ημ/νία | Αποτέλεσμα | |||||
1. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ | 13/01/18 | 3-1 | ||||
2. | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ | 13/01/18 | Αναβλήθηκε | ||||
3. | ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ | 14/01/18 | Αναβλήθηκε | ||||
4. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ | 14/01/18 | 0-3 | ||||
5. | ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ | 14/01/18 | 1-0 | ||||
6. | ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ | 14/01/18 | 2-1 | ||||
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος (10η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Ημ/νία | Αποτέλεσμα | |||||
7. | ΘΗΣΕΑΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ | 13/01/18 | 1-3 | ||||
8. | ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ | 13/01/18 | 2-1 | ||||
9. | ΠΟΡΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ | 14/01/18 | 1-1 | ||||
10. | ΚΛΕΩΝ - Α.Γ.Ο.Ν. | 14/01/18 | 4-0 | ||||
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος (10η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Ημ/νία | Αποτέλεσμα | |||||
11. | Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ | 13/01/18 | 1-0 | ||||
12. | ΠΡΩΤΕΑΣ - ΛΕΥΚΑΚΙΑ | 13/01/18 | 0-0 | ||||
13. | ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. | 14/01/18 | 2-4 | ||||
14. | Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ | 14/01/18 | 0-5 | ||||
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος (10η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Ημέρα | Ημ/νία | Αποτέλεσμα | ||||
15. | ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ | Σάββατο | 13/01/18 | 6-0 | |||
16. | ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - ΔΑΝΑΟΙ | Σάββατο | 13/01/18 | 3-0 | |||
17. | Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ | Κυριακή | 14/01/18 | 3-1 | |||
18. | ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ | Κυριακή | 14/01/18 | 2-3 | |||
19. | ΜΕΘΑΝΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ | Κυριακή | 14/01/18 | 4-0 | |||
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (6η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Ημ/νία | Αποτέλεσμα | |||||
20. | Α.Ε. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΤΟ ΚΛΑΣ.ΑΤΡΟΜ.ΚΡΑΝΙΔ | 14/01/18 | 1-6 | ||||
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (5η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Ημ/νία | Αποτέλεσμα | |||||
21. | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ | 14/01/18 | 1-0 | ||||
22. | ΠΡΟΙΤΟΣ - ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 | 14/01/18 | 2-1 | ||||
Β Κατηγορία 4ος Όμιλος (5η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Ημ/νία | Αποτέλεσμα | |||||
23. | ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ | 13/01/18 | Αναβλήθηκε | ||||
24. | Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. | 14/01/18 | 1-2 |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Ομάδα | Βαθμοί | Αγώνες | Νίκες | Ισοπαλίες | Ήττες | Υπέρ | Κατά | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ | 34 | 14 | 10 | 4 | 0 | 26 | 3 |
2. | ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ | 33 | 13 | 11 | 0 | 2 | 24 | 5 |
3. | ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ | 32 | 13 | 10 | 2 | 1 | 41 | 6 |
4. | ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ | 28 | 13 | 9 | 1 | 3 | 28 | 13 |
5. | ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ | 26 | 14 | 8 | 2 | 4 | 26 | 17 |
6. | ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ | 25 | 13 | 7 | 4 | 2 | 25 | 17 |
7. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ | 22 | 14 | 6 | 4 | 4 | 18 | 12 |
8. | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ | 21 | 14 | 7 | 0 | 7 | 31 | 25 |
9. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ | 19 | 14 | 6 | 1 | 7 | 25 | 24 |
10. | ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ | 17 | 14 | 5 | 2 | 7 | 14 | 19 |
11. | ΑΡΙΣΤΕΑΣ | 16 | 14 | 5 | 1 | 8 | 16 | 26 |
12. | ΣΠΕΤΣΕΣ | 14 | 14 | 3 | 5 | 6 | 17 | 20 |
13. | ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ | 12 | 14 | 4 | 0 | 10 | 17 | 35 |
14. | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ | 9 | 13 | 2 | 3 | 8 | 16 | 34 |
15. | ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ | 4 | 13 | 1 | 1 | 11 | 7 | 33 |
16. | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ | -6 | 14 | 0 | 0 | 14 | 0 | 42 |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Ομάδα | Βαθμοί | Αγώνες | Νίκες | Ισοπαλίες | Ήττες | Υπέρ | Κατά | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΠΟΡΟΣ | 25 | 10 | 8 | 1 | 1 | 23 | 11 |
2. | ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ | 20 | 10 | 6 | 2 | 2 | 19 | 8 |
3. | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ | 20 | 10 | 6 | 2 | 2 | 26 | 9 |
4. | ΥΔΡΑ | 19 | 10 | 6 | 1 | 3 | 16 | 9 |
5. | ΚΛΕΩΝ | 16 | 10 | 4 | 4 | 2 | 23 | 12 |
6. | ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ | 16 | 10 | 5 | 1 | 4 | 13 | 7 |
7. | ΘΗΣΕΑΣ | 11 | 10 | 3 | 2 | 5 | 13 | 17 |
8. | ΠΡΟΣΥΜΝΗ | 9 | 10 | 3 | 0 | 7 | 13 | 21 |
9. | Α.Γ.Ο.Ν. | 7 | 10 | 2 | 1 | 7 | 6 | 23 |
10. | ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ | -5 | 10 | 0 | 0 | 10 | 2 | 37 |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Ομάδα | Βαθμοί | Αγώνες | Νίκες | Ισοπαλίες | Ήττες | Υπέρ | Κατά | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΛΥΓΚΕΥΣ | 25 | 10 | 8 | 1 | 1 | 26 | 8 |
2. | Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ | 25 | 10 | 8 | 1 | 1 | 23 | 5 |
3. | ΦΟΙΝΙΚΑΣ | 23 | 10 | 7 | 2 | 1 | 34 | 7 |
4. | ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. | 22 | 10 | 7 | 1 | 2 | 30 | 12 |
5. | ΛΕΥΚΑΚΙΑ | 12 | 10 | 3 | 3 | 4 | 15 | 9 |
6. | ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ | 11 | 10 | 3 | 2 | 5 | 20 | 27 |
7. | ΠΡΩΤΕΑΣ | 11 | 10 | 3 | 2 | 5 | 17 | 21 |
8. | ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ | 11 | 10 | 3 | 2 | 5 | 9 | 26 |
9. | Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ | 0 | 10 | 1 | 0 | 9 | 6 | 35 |
10. | ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ | -3 | 10 | 0 | 0 | 10 | 1 | 31 |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Ομάδα | Βαθμοί | Αγώνες | Νίκες | Ισοπαλίες | Ήττες | Υπέρ | Κατά | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 | 28 | 10 | 9 | 1 | 0 | 41 | 3 |
2. | ΜΕΘΑΝΑ | 24 | 10 | 8 | 0 | 2 | 23 | 8 |
3. | ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ | 20 | 10 | 6 | 2 | 2 | 17 | 12 |
4. | Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. | 16 | 10 | 5 | 1 | 4 | 22 | 14 |
5. | ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ | 13 | 10 | 4 | 1 | 5 | 13 | 16 |
6. | ΔΑΝΑΟΙ | 13 | 10 | 4 | 1 | 5 | 11 | 17 |
7. | ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ | 10 | 10 | 3 | 1 | 6 | 22 | 19 |
8. | ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ | 10 | 10 | 3 | 1 | 6 | 11 | 18 |
9. | ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ | 9 | 10 | 4 | 0 | 6 | 11 | 15 |
10. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ | 0 | 10 | 0 | 0 | 10 | 0 | 49 |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Ομάδα | Βαθμοί | Αγώνες | Νίκες | Ισοπαλίες | Ήττες | Υπέρ | Κατά | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 | 28 | 10 | 9 | 1 | 0 | 41 | 3 |
2. | ΜΕΘΑΝΑ | 24 | 10 | 8 | 0 | 2 | 23 | 8 |
3. | ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ | 20 | 10 | 6 | 2 | 2 | 17 | 12 |
4. | Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. | 16 | 10 | 5 | 1 | 4 | 22 | 14 |
5. | ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ | 13 | 10 | 4 | 1 | 5 | 13 | 16 |
6. | ΔΑΝΑΟΙ | 13 | 10 | 4 | 1 | 5 | 11 | 17 |
7. | ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ | 10 | 10 | 3 | 1 | 6 | 22 | 19 |
8. | ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ | 10 | 10 | 3 | 1 | 6 | 11 | 18 |
9. | ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ | 9 | 10 | 4 | 0 | 6 | 11 | 15 |
10. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ | 0 | 10 | 0 | 0 | 10 | 0 | 49 |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Ομάδα | Βαθμοί | Αγώνες | Νίκες | Ισοπαλίες | Ήττες | Υπέρ | Κατά | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ | 10 | 4 | 3 | 1 | 0 | 12 | 5 |
2. | ΠΡΟΙΤΟΣ | 9 | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 7 |
3. | ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ | 9 | 4 | 3 | 0 | 1 | 10 | 8 |
4. | ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 | 6 | 4 | 2 | 0 | 2 | 10 | 10 |
5. | Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ | 1 | 3 | 0 | 3 | 0 | 4 | 4 |
6. | ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ | 1 | 4 | 0 | 1 | 3 | 5 | 10 |
7. | ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ | 1 | 5 | 0 | 1 | 4 | 4 | 10 |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 5ος ΟΜΙΛΟΣ
Ομάδα | Βαθμοί | Αγώνες | Νίκες | Ισοπαλίες | Ήττες | Υπέρ | Κατά | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ | 8 | 5 | 2 | 2 | 1 | 10 | 5 |
2. | ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 10 | 4 |
3. | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 11 | 8 |
4. | ΑΡΓΕΑΣ | 6 | 4 | 2 | 0 | 2 | 22 | 14 |
5. | ΑΠΟΛΛΩΝ | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 9 | 12 |
6. | ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 12 | 13 |
7. | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. | 3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 9 | 27 |