Time to read
less than1 minute
Αποτελέσματα-Βαθμολογίες Α1-Α2 και Β Αργολίδας
Φεβρουάριος 11, 2018 - 18:00
Α1 Κατηγορία (18η αγωνιστική) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Ημ/νία | Αποτέλεσμα | |||||
1. | ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ | 10/02/18 | Διακόπηκε | ||||
2. | ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ | 10/02/18 | 1-1 | ||||
3. | ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ | 10/02/18 | 0-2 | ||||
4. | ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ | 10/02/18 | Διακόπηκε | ||||
5. | ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ | 11/02/18 | 1-0 | ||||
6. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ | 11/02/18 | 0-1 | ||||
7. | ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ | 11/02/18 | 1-0 | ||||
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος (14η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Ημ/νία | Αποτέλεσμα | |||||
8. | Α.Γ.Ο.Ν. - ΘΗΣΕΑΣ | 10/02/18 | 0-1 | ||||
9. | ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΟΡΟΣ | 10/02/18 | 0-0 | ||||
10. | ΥΔΡΑ - ΚΛΕΩΝ | 11/02/18 | 3-0 | ||||
11. | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ | 11/02/18 | 3-0 | ||||
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος (14η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Ημ/νία | Αποτέλεσμα | |||||
12. | ΦΟΙΝΙΚΑΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ | 10/02/18 | 8-0 | ||||
13. | ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ-ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ | 10/02/18 | Αναβλήθηκε | ||||
14. | ΛΕΥΚΑΚΙΑ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ | 11/02/18 | 0-3 | ||||
15. | ΛΥΓΚΕΥΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. | 11/02/18 | 0-1 | ||||
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος (14η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Ημ/νία | Αποτέλεσμα | |||||
16. | Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ | 11/02/18 | 0-3 | ||||
17. | ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ | 11/02/18 | 1-3 | ||||
18. | ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 | 11/02/18 | 1-4 | ||||
19. | ΔΑΝΑΟΙ - ΜΕΘΑΝΑ | 11/02/18 | 0-2 | ||||
20. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ | 11/02/18 | 2-4 | ||||
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (8η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Ημ/νία | Αποτέλεσμα | |||||
21. | ΔΡΥΟΠΗ - Α.Ε. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ | 10/02/18 | Αναβλήθηκε | ||||
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (8η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Ημ/νία | Αποτέλεσμα | |||||
22. | ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ | 11/02/18 | 2-7 | ||||
Β Κατηγορία 4ος Όμιλος (8η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Ημ/νία | Αποτέλεσμα | |||||
23. | ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. | 10/02/18 | 0-4 | ||||
24. | ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ | 11/02/18 | 2-5 | ||||
25. | Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΑΡΓΕΑΣ | 11/02/18 | 3-1 |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Ομάδα | Βαθμοί | Αγώνες | Νίκες | Ισοπαλίες | Ήττες | Υπέρ | Κατά | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ | 44 | 18 | 13 | 5 | 0 | 35 | 5 |
2. | ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ | 44 | 18 | 14 | 2 | 2 | 58 | 9 |
3. | ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ | 40 | 17 | 13 | 1 | 3 | 40 | 15 |
4. | ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ | 39 | 18 | 12 | 3 | 3 | 30 | 14 |
5. | ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ | 31 | 17 | 9 | 4 | 4 | 29 | 21 |
6. | ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ | 31 | 18 | 9 | 4 | 5 | 30 | 21 |
7. | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ | 30 | 18 | 10 | 0 | 8 | 42 | 29 |
8. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ | 26 | 18 | 7 | 5 | 6 | 21 | 16 |
9. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ | 23 | 18 | 7 | 2 | 9 | 26 | 33 |
10. | ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ | 20 | 18 | 6 | 2 | 10 | 16 | 24 |
11. | ΑΡΙΣΤΕΑΣ | 17 | 17 | 5 | 2 | 10 | 16 | 31 |
12. | ΣΠΕΤΣΕΣ | 17 | 18 | 4 | 5 | 9 | 22 | 25 |
13. | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ | 16 | 18 | 4 | 4 | 10 | 22 | 39 |
14. | ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ | 15 | 17 | 5 | 0 | 12 | 20 | 42 |
15. | ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ | 13 | 18 | 4 | 1 | 13 | 12 | 41 |
16. | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ | -6 | 18 | 0 | 0 | 18 | 0 | 54 |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Ομάδα | Βαθμοί | Αγώνες | Νίκες | Ισοπαλίες | Ήττες | Υπέρ | Κατά | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΠΟΡΟΣ | 32 | 13 | 10 | 2 | 1 | 28 | 11 |
2. | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ | 32 | 14 | 10 | 2 | 2 | 42 | 12 |
3. | ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ | 27 | 14 | 8 | 3 | 3 | 25 | 11 |
4. | ΥΔΡΑ | 25 | 13 | 8 | 1 | 4 | 23 | 12 |
5. | ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ | 25 | 14 | 8 | 1 | 5 | 19 | 10 |
6. | ΚΛΕΩΝ | 22 | 14 | 6 | 4 | 4 | 33 | 21 |
7. | ΠΡΟΣΥΜΝΗ | 15 | 13 | 5 | 0 | 8 | 19 | 27 |
8. | ΘΗΣΕΑΣ | 14 | 14 | 4 | 2 | 8 | 15 | 26 |
9. | Α.Γ.Ο.Ν. | 7 | 14 | 2 | 1 | 11 | 8 | 32 |
10. | ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ | -5 | 14 | 0 | 0 | 14 | 2 | 49 |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Ομάδα | Βαθμοί | Αγώνες | Νίκες | Ισοπαλίες | Ήττες | Υπέρ | Κατά | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ | 37 | 14 | 12 | 1 | 1 | 39 | 6 |
2. | ΛΥΓΚΕΥΣ | 34 | 14 | 11 | 1 | 2 | 39 | 13 |
3. | ΦΟΙΝΙΚΑΣ | 33 | 14 | 10 | 3 | 1 | 52 | 8 |
4. | ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. | 30 | 14 | 9 | 3 | 2 | 37 | 15 |
5. | ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ | 17 | 13 | 5 | 2 | 6 | 14 | 33 |
6. | ΛΕΥΚΑΚΙΑ | 16 | 14 | 4 | 4 | 6 | 20 | 18 |
7. | ΠΡΩΤΕΑΣ | 14 | 14 | 4 | 2 | 8 | 25 | 31 |
8. | ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ | 11 | 13 | 3 | 2 | 8 | 21 | 39 |
9. | Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ | 3 | 14 | 2 | 0 | 12 | 9 | 51 |
10. | ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ | -3 | 14 | 0 | 0 | 14 | 1 | 43 |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Ομάδα | Βαθμοί | Αγώνες | Νίκες | Ισοπαλίες | Ήττες | Υπέρ | Κατά | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 | 38 | 14 | 12 | 2 | 0 | 55 | 4 |
2. | ΜΕΘΑΝΑ | 30 | 14 | 10 | 0 | 4 | 32 | 15 |
3. | ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ | 27 | 14 | 8 | 3 | 3 | 24 | 18 |
4. | Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. | 25 | 14 | 8 | 1 | 5 | 30 | 22 |
5. | ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ | 20 | 14 | 6 | 2 | 6 | 18 | 18 |
6. | ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ | 17 | 14 | 5 | 2 | 7 | 32 | 29 |
7. | ΔΑΝΑΟΙ | 16 | 14 | 5 | 1 | 8 | 15 | 24 |
8. | ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ | 15 | 14 | 6 | 0 | 8 | 16 | 23 |
9. | ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ | 13 | 14 | 4 | 1 | 9 | 15 | 25 |
10. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ | 0 | 14 | 0 | 0 | 14 | 2 | 61 |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Ομάδα | Βαθμοί | Αγώνες | Νίκες | Ισοπαλίες | Ήττες | Υπέρ | Κατά | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΤΟ ΚΛΑΣ.ΑΤΡΟΜ.ΚΡΑΝΙΔ | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 30 | 3 |
2. | Α.Ε. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 13 | 11 |
3. | ΑΟ ΦΑΒΙΕΡΟΣ ΜΕΘΑΝΩΝ | 6 | 5 | 2 | 0 | 3 | 9 | 17 |
4. | ΔΡΥΟΠΗ | 6 | 5 | 2 | 0 | 3 | 12 | 15 |
5. | ΣΑΡΩΝΑΣ | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 18 |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Ομάδα | Βαθμοί | Αγώνες | Νίκες | Ισοπαλίες | Ήττες | Υπέρ | Κατά | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 16 | 6 |
2. | ΠΡΟΙΤΟΣ | 15 | 7 | 5 | 0 | 2 | 17 | 8 |
3. | ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 12 | 17 |
4. | ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 | 7 | 5 | 2 | 1 | 2 | 10 | 10 |
5. | ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ | 7 | 7 | 2 | 1 | 4 | 9 | 13 |
6. | ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ | 4 | 7 | 1 | 1 | 5 | 15 | 20 |
7. | Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ | 2 | 6 | 0 | 4 | 2 | 5 | 10 |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Ομάδα | Βαθμοί | Αγώνες | Νίκες | Ισοπαλίες | Ήττες | Υπέρ | Κατά | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ | 14 | 7 | 4 | 2 | 1 | 17 | 7 |
2. | ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ | 13 | 7 | 4 | 1 | 2 | 21 | 11 |
3. | ΑΡΓΕΑΣ | 10 | 7 | 3 | 1 | 3 | 27 | 20 |
4. | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ | 9 | 5 | 3 | 0 | 2 | 16 | 12 |
5. | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 16 | 29 |
6. | ΑΠΟΛΛΩΝ | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 13 | 19 |
7. | ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 14 | 26 |