Time to read
less than1 minute
Αποτελέσματα-Βαθμολογίες Α1-Α2 και Β Αργολίδας
Μάρτιος 04, 2018 - 20:30
Βίντεο από τον αγώνα Ένωση Λέρνας - Πανασιναϊκός 3-1 https://youtu.be/UyNVhyWjhZE
Ποδόσφαιρο το Σαββατοκύριακο 3/4 Μαρτίου 2018, αποτελέσματα-βαθμολογίες πρωτάθλημα Α1 κατηγορία για την 21η αγωνιστική, Α2 για την 16αγ. και Β΄ κατηγορία ΕΠΣ Αργολίδας:
Α1 Κατηγορία (21η αγωνιστική) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας |
|
Αποτέλεσμα | |||||
1. | ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ | 3-2 | |||||
2. | ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ | 0-5 | |||||
3. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ | 1-0 | |||||
4. | ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ | 3-1 | |||||
5. | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΣΠΕΤΣΕΣ | Διακόπηκε | |||||
6. | ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ | 5-1 | |||||
7. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ | 0-1 | |||||
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος (16η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Αποτέλεσμα | ||||||
8. | ΠΟΡΟΣ - ΚΛΕΩΝ | 3-0 | |||||
9. | ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ | 2-0 | |||||
10. | ΥΔΡΑ - Α.Γ.Ο.Ν. | 4-2 | |||||
11. | ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΘΗΣΕΑΣ | 2-2 | |||||
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος (15η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Αποτέλεσμα | ||||||
12. | ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ | 5-0 | |||||
16η αγωνιστική | |||||||
13. | ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ | 7-0 | |||||
14. | ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ | 0-0 | |||||
15. | ΛΥΓΚΕΥΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ | 1-1 | |||||
16. | Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΠΡΩΤΕΑΣ | 1-4 | |||||
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος (16η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Αποτέλεσμα | ||||||
17. | ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 | 0-8 | |||||
18. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. | 0-2 | |||||
19. | ΔΑΝΑΟΙ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ | 4-2 | |||||
20. | ΜΕΘΑΝΑ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ | 4-2 | |||||
21. | ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ | 2-0 | |||||
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (7η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Αποτέλεσμα | ||||||
22. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ | Αναβλήθηκε | |||||
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (10η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Αποτέλεσμα | ||||||
23. | ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΠΡΟΙΤΟΣ | 0-2 | |||||
24. | ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ | 3-1 | |||||
25. | Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ | 2-3 | |||||
Β Κατηγορία 4ος Όμιλος (10η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Αποτέλεσμα | ||||||
26. | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ | 2-0 | |||||
27. | Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ | 1-1 | |||||
28. | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΑΡΓΕΑΣ | 2-0 |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α1 ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
Ομάδα | Βαθμοί | Αγώνες | Νίκες | Ισοπαλίες | Ήττες | Υπέρ | Κατά | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ | 53 | 21 | 16 | 5 | 0 | 44 | 6 |
2. | ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ | 53 | 21 | 17 | 2 | 2 | 67 | 11 |
3. | ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ | 49 | 21 | 16 | 1 | 4 | 47 | 16 |
4. | ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ | 46 | 21 | 14 | 4 | 3 | 40 | 16 |
5. | ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ | 35 | 21 | 10 | 5 | 6 | 37 | 27 |
6. | ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ | 34 | 21 | 10 | 4 | 7 | 34 | 30 |
7. | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ | 33 | 21 | 11 | 0 | 10 | 50 | 33 |
8. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ | 29 | 21 | 8 | 5 | 8 | 25 | 22 |
9. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ | 27 | 21 | 8 | 3 | 10 | 29 | 36 |
10. | ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ | 24 | 21 | 7 | 3 | 11 | 17 | 25 |
11. | ΣΠΕΤΣΕΣ | 23 | 20 | 6 | 5 | 9 | 24 | 25 |
12. | ΑΡΙΣΤΕΑΣ | 21 | 21 | 6 | 3 | 12 | 19 | 36 |
13. | ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ | 18 | 21 | 6 | 0 | 15 | 23 | 54 |
14. | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ | 17 | 20 | 4 | 5 | 11 | 22 | 43 |
15. | ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ | 16 | 21 | 5 | 1 | 15 | 17 | 52 |
16. | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ | -6 | 21 | 0 | 0 | 21 | 0 | 63 |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α2 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Ομάδα | Βαθμοί | Αγώνες | Νίκες | Ισοπαλίες | Ήττες | Υπέρ | Κατά | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ | 38 | 16 | 12 | 2 | 2 | 48 | 12 |
2. | ΠΟΡΟΣ | 38 | 16 | 12 | 2 | 2 | 34 | 14 |
3. | ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ | 33 | 16 | 10 | 3 | 3 | 29 | 12 |
4. | ΥΔΡΑ | 31 | 16 | 10 | 1 | 5 | 31 | 18 |
5. | ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ | 28 | 16 | 9 | 1 | 6 | 22 | 14 |
6. | ΚΛΕΩΝ | 22 | 16 | 6 | 4 | 6 | 34 | 26 |
7. | ΠΡΟΣΥΜΝΗ | 16 | 16 | 5 | 1 | 10 | 22 | 34 |
8. | ΘΗΣΕΑΣ | 15 | 16 | 4 | 3 | 9 | 17 | 31 |
9. | Α.Γ.Ο.Ν. | 10 | 16 | 3 | 1 | 12 | 13 | 36 |
10. | ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ | -5 | 16 | 0 | 0 | 16 | 2 | 55 |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α2 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Ομάδα | Βαθμοί | Αγώνες | Νίκες | Ισοπαλίες | Ήττες | Υπέρ | Κατά | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ | 41 | 16 | 13 | 2 | 1 | 42 | 7 |
2. | ΦΟΙΝΙΚΑΣ | 39 | 16 | 12 | 3 | 1 | 65 | 10 |
3. | ΛΥΓΚΕΥΣ | 35 | 16 | 11 | 2 | 3 | 41 | 17 |
4. | ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. | 34 | 16 | 10 | 4 | 2 | 42 | 15 |
5. | ΛΕΥΚΑΚΙΑ | 22 | 16 | 6 | 4 | 6 | 25 | 18 |
6. | ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ | 21 | 16 | 6 | 3 | 7 | 19 | 38 |
7. | ΠΡΩΤΕΑΣ | 17 | 16 | 5 | 2 | 9 | 31 | 38 |
8. | ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ | 14 | 16 | 4 | 2 | 10 | 26 | 50 |
9. | Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ | 3 | 16 | 2 | 0 | 14 | 10 | 60 |
10. | ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ | -3 | 16 | 0 | 0 | 16 | 1 | 49 |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α2 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Ομάδα | Βαθμοί | Αγώνες | Νίκες | Ισοπαλίες | Ήττες | Υπέρ | Κατά | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 | 44 | 16 | 14 | 2 | 0 | 73 | 4 |
2. | ΜΕΘΑΝΑ | 36 | 16 | 12 | 0 | 4 | 39 | 17 |
3. | ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ | 30 | 16 | 9 | 3 | 4 | 26 | 20 |
4. | Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. | 28 | 16 | 9 | 1 | 6 | 32 | 24 |
5. | ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ | 23 | 16 | 7 | 2 | 7 | 21 | 22 |
6. | ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ | 20 | 16 | 6 | 2 | 8 | 37 | 33 |
7. | ΔΑΝΑΟΙ | 19 | 16 | 6 | 1 | 9 | 19 | 27 |
8. | ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ | 18 | 16 | 7 | 0 | 9 | 18 | 26 |
9. | ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ | 13 | 16 | 4 | 1 | 11 | 15 | 36 |
10. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ | 0 | 16 | 0 | 0 | 16 | 2 | 73 |
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Ομάδα | Βαθμοί | Αγώνες | Νίκες | Ισοπαλίες | Ήττες | Υπέρ | Κατά | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 | 21 | 7 | 7 | 0 | 0 | 31 | 4 |
2. | ΑΡΑΧΝΑΙΟ | 10 | 7 | 3 | 1 | 3 | 8 | 11 |
3. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 12 | 16 |
4. | ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ | 8 | 7 | 2 | 2 | 3 | 14 | 15 |
5. | ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 7 | 17 |
6. | ΔΙΟΜΗΔΗΣ | 4 | 7 | 1 | 1 | 5 | 6 | 15 |
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Ομάδα | Βαθμοί | Αγώνες | Νίκες | Ισοπαλίες | Ήττες | Υπέρ | Κατά | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ | 19 | 8 | 6 | 1 | 1 | 18 | 10 |
2. | ΠΡΟΙΤΟΣ | 18 | 9 | 6 | 0 | 3 | 19 | 9 |
3. | ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 | 13 | 7 | 4 | 1 | 2 | 17 | 12 |
4. | ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ | 10 | 9 | 3 | 1 | 5 | 15 | 18 |
5. | ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ | 9 | 8 | 3 | 0 | 5 | 14 | 24 |
6. | ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ | 7 | 8 | 2 | 1 | 5 | 18 | 22 |
7. | Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ | 2 | 7 | 0 | 4 | 3 | 7 | 13 |
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Ομάδα | Βαθμοί | Αγώνες | Νίκες | Ισοπαλίες | Ήττες | Υπέρ | Κατά | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ | 18 | 9 | 5 | 3 | 1 | 21 | 9 |
2. | ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ | 17 | 9 | 5 | 2 | 2 | 30 | 13 |
3. | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. | 15 | 8 | 5 | 0 | 3 | 23 | 33 |
4. | ΑΡΓΕΑΣ | 13 | 9 | 4 | 1 | 4 | 30 | 22 |
5. | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ | 12 | 8 | 4 | 0 | 4 | 22 | 20 |
6. | ΑΠΟΛΛΩΝ | 8 | 9 | 2 | 2 | 5 | 17 | 25 |
7. | ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ | 3 | 8 | 1 | 0 | 7 | 16 | 37 |