Time to read
less than1 minute
Ποδόσφαιρο το Σάββατο με αγώνες Γ Εθνικής, Α1 και Β Αργολίδας
Μάρτιος 22, 2018 - 21:11
Ποδόσφαιρο το Σάββατο 24 Μαρτίου 2018, πρωτάθλημα Γ' Εθνικής, πρωτάθλημα Α1 κατηγορία για την 24η αγωνιστική και Β΄ κατηγορία ΕΠΣ Αργολίδας:
Α1 Κατηγορία (24η αγωνιστική) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
1. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ | ΔΡΕΠΑΝΟΥ | Σάββατο | 24/03/18 | 16:00 | ||
2. | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ | ΜΕΘΑΝΩΝ | Σάββατο | 24/03/18 | 16:00 | ||
3. | ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ | ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥ | Σάββατο | 24/03/18 | 16:00 | ||
4. | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ | ΔΙΔΥΜΩΝ | Σάββατο | 24/03/18 | 16:00 | ||
5. | ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ | ΛΕΡΝΑΣ | Σάββατο | 24/03/18 | 16:00 | ||
6. | ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ | ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ | Σάββατο | 24/03/18 | 16:00 | ||
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (10η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
7. | ΔΡΥΟΠΗ - ΑΟ ΦΑΒΙΕΡΟΣ ΜΕΘΑΝΩΝ | ΓΑΛΑΤΑ | Κυριακή | 25/03/18 | 17:00 | ||
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (9η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
8. | ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 | ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ | Κυριακή | 25/03/18 | 17:00 | ||
Β Κατηγορία 4ος Όμιλος (11η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
9. | Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ | ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ | Τετάρτη | 28/03/18 | 15:30 | ||
Πρωτάθλημα Α Κατηγορίας Γυναικών (13η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
10. | ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ | Σάββατο | 24/03/18 | 15:00 | |||
Πρωτάθλημα Γ Εθνικής Γυναικών (7η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
11. | ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ | ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ | Σάββατο | 24/03/18 | 13:00 | ||
Γ Εθνική 7ος Όμιλος (21η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
12. | ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ | ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ | Σάββατο | 24/03/18 | 15:00 | ||
13. | ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΑΙΟΛΙΚΟΣ | ΘΗΡΑΣ | Σάββατο | 24/03/18 | 15:00 | ||
14. | ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | ΡΑΦΗΝΑ | Σάββατο | 24/03/18 | 15:00 | ||
15. | ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - Α.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ | AΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ | Σάββατο | 24/03/18 | 15:00 | ||
16. | ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ | ΣΠΑΤΑ | Σάββατο | 24/03/18 | 15:00 |