Time to read
less than1 minute
Αποτελέσματα-Βαθμολογίες Α1-Α2 και Β Αργολίδας
Απρίλιος 01, 2018 - 22:08
Α1 Κατηγορία (25η αγωνιστική) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Ημ/νία | Αποτέλεσμα | |||||
1. | ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ | 31/03/18 | 1-1 | ||||
2. | ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ | 31/03/18 | 2-0 | ||||
3. | ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ | 31/03/18 | 1-0 | ||||
4. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ | 01/04/18 | 2-3 | ||||
5. | ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ | 01/04/18 | 2-0 | ||||
6. | ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ | 01/04/18 | 2-3 | ||||
7. | ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ | 01/04/18 | 2-0 | ||||
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (9η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Ημ/νία | Αποτέλεσμα | |||||
8. | ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ | 31/03/18 | 2-0 | ||||
9. | ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΔΙΟΜΗΔΗΣ | 31/03/18 | 1-2 | ||||
10. | ΑΡΑΧΝΑΙΟ - ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ | 01/04/18 | 1-5 | ||||
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (13η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Ημ/νία | Αποτέλεσμα | |||||
11. | ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ | 31/03/18 | 7-1 | ||||
12. | ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ | 01/04/18 | 2-4 | ||||
13. | ΠΡΟΙΤΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ | 01/04/18 | 4-0 | ||||
Β Κατηγορία 4ος Όμιλος (11η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Ημ/νία | Αποτέλεσμα | |||||
14. | Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ | 28/03/18 | 3-2 | ||||
12η αγωνιστική | |||||||
15. | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ | 01/04/18 | 1-2 | ||||
16. | ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ | 01/04/18 | 6-2 | ||||
17. | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ | 01/04/18 | 7-0 | ||||
Β Φάση Α2: Θέσεις 1-3 (1η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Ημ/νία | Αποτέλεσμα | |||||
18. | ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - ΠΟΡΟΣ | 31/03/18 | 3-0 | ||||
Β Φάση Α2: Θέσεις 7-9 (1η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Ημ/νία | Αποτέλεσμα | |||||
19. | ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ | 31/03/18 | 1-1 | ||||
Β Φάση Α2: Θέσεις 10-12 (1η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Ημ/νία | Αποτέλεσμα | |||||
20. | ΛΥΓΚΕΥΣ - Ν.ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΦΙΧΤΙΩΝ | 01/04/18 | 7-1 | ||||
Β Φάση Α2: Θέσεις 13-15 (1η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Ημ/νία | Αποτέλεσμα | |||||
21. | ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΚΛΕΩΝ | 01/04/18 | 2-2 | ||||
Β Φάση Α2: Θέσεις 16-18 (1η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Ημ/νία | Αποτέλεσμα | |||||
22. | ΔΑΝΑΟΙ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ | 31/03/18 | 1-1 | ||||
Β Φάση Α2: Θέσεις 19-21 (1η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Ημ/νία | Αποτέλεσμα | |||||
23. | ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΘΗΣΕΑΣ | 01/04/18 | 2-1 | ||||
Β Φάση Α2: Θέσεις 22-24 (1η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Ημ/νία | Αποτέλεσμα | |||||
24. | ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ | 01/04/18 | 3-1 | ||||
Β Φάση Α2: Θέσεις 25-27 (1η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Ημ/νία | Αποτέλεσμα | |||||
25. | ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - Α.Γ.Ο.Ν. | 01/04/18 | 0-2 |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Ομάδα | Βαθμοί | Αγώνες | Νίκες | Ισοπαλίες | Ήττες | Υπέρ | Κατά | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ | 65 | 25 | 21 | 2 | 2 | 76 | 11 |
2. | ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ | 62 | 25 | 19 | 5 | 1 | 56 | 9 |
3. | ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ | 58 | 24 | 19 | 1 | 4 | 56 | 16 |
4. | ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ | 55 | 25 | 17 | 4 | 4 | 49 | 22 |
5. | ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ | 43 | 25 | 13 | 4 | 8 | 43 | 35 |
6. | ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ | 39 | 25 | 11 | 6 | 8 | 41 | 31 |
7. | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ | 39 | 25 | 13 | 0 | 12 | 55 | 38 |
8. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ | 33 | 25 | 10 | 3 | 12 | 33 | 40 |
9. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ | 32 | 25 | 9 | 5 | 11 | 31 | 29 |
10. | ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ | 28 | 25 | 8 | 4 | 13 | 21 | 31 |
11. | ΣΠΕΤΣΕΣ | 27 | 24 | 7 | 6 | 11 | 30 | 34 |
12. | ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ | 25 | 25 | 8 | 1 | 16 | 22 | 57 |
13. | ΑΡΙΣΤΕΑΣ | 25 | 25 | 7 | 4 | 14 | 23 | 42 |
14. | ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ | 21 | 25 | 7 | 0 | 18 | 29 | 63 |
15. | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ | 17 | 25 | 5 | 5 | 15 | 26 | 58 |
16. | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ | -6 | 25 | 0 | 0 | 25 | 0 | 75 |
Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Ομάδα | Βαθμοί | Αγώνες | Νίκες | Ισοπαλίες | Ήττες | Υπέρ | Κατά | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 | 27 | 9 | 9 | 0 | 0 | 38 | 4 |
2. | ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ | 14 | 9 | 4 | 2 | 3 | 22 | 17 |
3. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ | 12 | 9 | 4 | 0 | 5 | 15 | 22 |
4. | ΑΡΑΧΝΑΙΟ | 10 | 9 | 3 | 1 | 5 | 10 | 18 |
5. | ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ | 9 | 9 | 3 | 0 | 6 | 11 | 22 |
6. | ΔΙΟΜΗΔΗΣ | 7 | 9 | 2 | 1 | 6 | 8 | 21 |
Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Ομάδα | Βαθμοί | Αγώνες | Νίκες | Ισοπαλίες | Ήττες | Υπέρ | Κατά | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ | 26 | 11 | 8 | 2 | 1 | 27 | 14 |
2. | ΠΡΟΙΤΟΣ | 24 | 11 | 8 | 0 | 3 | 25 | 10 |
3. | ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 | 22 | 11 | 7 | 1 | 3 | 35 | 15 |
4. | ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ | 14 | 11 | 4 | 2 | 5 | 18 | 19 |
5. | ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ | 9 | 11 | 3 | 0 | 8 | 18 | 36 |
6. | ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ | 7 | 11 | 2 | 1 | 8 | 19 | 35 |
7. | Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ | 5 | 10 | 1 | 4 | 5 | 11 | 24 |
Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Ομάδα | Βαθμοί | Αγώνες | Νίκες | Ισοπαλίες | Ήττες | Υπέρ | Κατά | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ | 24 | 11 | 7 | 3 | 1 | 26 | 12 |
2. | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. | 18 | 10 | 6 | 0 | 4 | 30 | 36 |
3. | ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ | 17 | 10 | 5 | 2 | 3 | 30 | 20 |
4. | ΑΡΓΕΑΣ | 16 | 10 | 5 | 1 | 4 | 35 | 23 |
5. | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ | 15 | 10 | 5 | 0 | 5 | 31 | 23 |
6. | ΑΠΟΛΛΩΝ | 11 | 11 | 3 | 2 | 6 | 24 | 33 |
7. | ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ | 3 | 10 | 1 | 0 | 9 | 19 | 48 |