Time to read
less than1 minute
Τα αποτελέσματα των τοπικών πρωταθλημάτων
Φεβρουάριος 06, 2012 - 10:48
Τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββατοκύριακου στο τοπικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου.
Α1 κατηγορία 2011-12 - Β΄φάση (5η αγωνιστική) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ | Ν.ΚΙΟΥ | Κυριακή | 05/02/12 | 15:00 | Καπετάνιος Π., Τσακαγιάννης Σ., Τόσκας Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Νάσκος Ιωάννης) | 1-1 |
2. | ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ | ΓΑΛΑΤΑ | Κυριακή | 05/02/12 | 15:00 | Μακρής Α., Τσατσούλη Β., Αργύρης Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανιγγέλης Φώτιος) | 2-0 |
3. | ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ | ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ | Κυριακή | 05/02/12 | 15:00 | Κόλλιας Γ., Ψαθάς Δ., Κρεμαστιώτης Γ. | 2-1 |
4. | ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ | ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥ | Κυριακή | 05/02/12 | 15:00 | Τσιτουρίδης Π., Δαρσινός Δ., Μποβέρος Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κρεμαστιώτης Σταύρος) | 2-0 |
Α2 κατηγορία 2011-12 Β΄ φάση - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
5. | ΜΕΘΑΝΑ - Α.Ε. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ | ΜΕΘΑΝΩΝ | Σάββατο | 04/02/12 | 15:00 | Μακρής Α., Νενεκούμης Χ., Τόσκας Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παναγιωτόπουλος Σταμάτιος) | 0-1 |
6. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ | ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ | Σάββατο | 04/02/12 | 15:00 | Σκιαδάς Δ., Σαμπαριώτης Ε., Αργύρης Ι. | 5-1 |
Α2 κατηγορία 2011-12 Β΄ φάση - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
7. | ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ | ΛΕΡΝΑΣ | Σάββατο | 04/02/12 | 15:00 | Κόλλιας Γ., Καραγεώργος Α., Κουτσούκος Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κατσίγιαννης Νικόλαος) | 1-0 |
Α2 κατηγορία 2011-12 Β΄ φάση - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
8. | Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ | ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ | Σάββατο | 04/02/12 | 15:00 | Τσιτουρίδης Π., Τσατσούλη Β., Μποβέρος Δ. | 1-1 |
9. | ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ | ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ | Σάββατο | 04/02/12 | 15:00 | Ζώης Μ., Χριστόπουλος Α., Κατσούδας Π. | 3-2 |
Α2 κατηγορία 2011-12 Β΄ φάση - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
10. | ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ | ΛΕΡΝΑΣ | Κυριακή | 05/02/12 | 15:00 | Ιωαννίδης Κ., Καραγεώργος Α., Αλωνιστιώτης Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παπαβασιλείου Ανδρέας) | 0-1 |
11. | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ | Κ.Ε. ΠΟΡΟΥ | Κυριακή | 05/02/12 | 15:00 | Νενεκούμης Χ., Κορολής Β., Μυλωνόπουλος Ν. | 4-2 |
Β' Κατηγορία - 1η φάση: 1ος Όμιλος (15η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
12. | ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ | ΜΥΚΗΝΩΝ | Σάββατο | 04/02/12 | 15:00 | Μανούχος Ε., Ρόντος Α., Τσιλογιάννη Α. | 4-3 |
13. | Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΑΡΓΕΑΣ | ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ | Κυριακή | 05/02/12 | 11:00 | Γεωργίου Κ., Τζούβελης Ι., Πρασσάς Π. | 0-0 |
14. | ΑΠΟΛΛΩΝ - ΔΑΝΑΟΙ | ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ | Κυριακή | 05/02/12 | 12:30 | Σκιαδάς Δ., Μελέτης Α., Τσιλογιάννη Α. | 4-1 |
15. | ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ | ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΥ | Κυριακή | 05/02/12 | 15:00 | Ξιάρχος Δ., Αργυρόπουλος Α., Καραμάνος Α. | 4-2 |
Β' Κατηγορία - 1η φάση: 2ος Όμιλος (15η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
16. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ | ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ | Σάββατο | 04/02/12 | 15:00 | Μανούχος Π., Κρεμαστιώτης Γ., Ελεφάντης Χ. | 4-1 |
17. | ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ | ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ | Κυριακή | 05/02/12 | 11:00 | Καλαμαράς Ε., Κουτσούκος Γ., Μαστορίκος Γ. | 1-0 |
18. | ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ - ΜIΔΑΣ | ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ | Κυριακή | 05/02/12 | 11:00 | Κορολής Β., Κατσώνας Χ., Παρασκευόπουλος Γ. | 2-5 |
Β' Κατηγορία - 1η φάση: 3ος Όμιλος (15η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
19. | ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΔΟΞΑ Α.Α. | ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ | Σάββατο | 04/02/12 | 15:00 | Καπετάνιος Π., Αλωνιστιώτης Δ., Κατσώνας Χ. | 1-2 |
20. | ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ | ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ | Κυριακή | 05/02/12 | 15:00 | Χριστόπουλος Α., Ρόντος Α., Παρασκευόπουλος Γ. | 5-4 |
Β' Κατηγορία - 1η φάση: 4ος Όμιλος (15η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
21. | ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ | ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | Σάββατο | 04/02/12 | 15:00 | Ξιάρχος Δ., Στατεράς Π., Μπαλάσκας Κ. | 5-0 |
22. | ΔΗΜΑΙΝΑ - ΤΟΞΟΤΗΣ | ΔΗΜΑΙΝΑΣ | Σάββατο | 04/02/12 | 15:00 | Τσακαγιάννης Σ., Ψαθάς Δ., Καλεμάϊ Ι. | 2-4 |
23. | ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΑΡΚΑΔΙΟΣ | ΤΟΛΟΥ | Κυριακή | 05/02/12 | 15:00 | Καλαμαράς Ε., Αλεφραγκής Φ., Φωτόπουλος Α. | 1-0 |
24. | ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ - ΛΕΥΚΑΚΙΑ | ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ | Κυριακή | 05/02/12 | 15:00 | Μανούχος Ε., Βλάχος Χ., Τζούβελης Ι. | 3-2 |
Β' Κατηγορία - 1η φάση: 5ος Όμιλος (13η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
25. | ΣΑΡΩΝΑΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ | ΓΑΛΑΤΑ | Σάββατο | 04/02/12 | 15:00 | Βλάχος Χ., Φωτόπουλος Α., Αργυρόπουλος Α. | 1-2 |
Πρωτάθλημα ΠΑΙΔΩΝ 1ος 'Ομιλος (7η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
26. | ΜΕΘΑΝΑ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ | ΜΕΘΑΝΩΝ | Σάββατο | 04/02/12 | 11:30 | ||
27. | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΠΟΡΟΣ | ΔΙΔΥΜΩΝ | Σάββατο | 04/02/12 | 12:30 | 2-8 | |
28. | ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΕΡΜΗΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ | ΕΡΜΙΟΝΗΣ | Κυριακή | 05/02/12 | 14:00 | ||
Πρωτάθλημα ΠΑΙΔΩΝ 2ος Όμιλος (4η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
29. | ΔΑΝΑΟΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ | ΛΕΡΝΑΣ | Σάββατο | 04/02/12 | 11:30 | ||
Δ΄ΕΘΝΙΚΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (12η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
30. | ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ | ΜΑΝΔΡΑΣ | Κυριακή | 05/02/12 | 15:00 | 2-0 | |
31. | ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΠΟΡΟΣ | ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ | Κυριακή | 05/02/12 | 15:00 | 2-0 | |
32. | ΧΑΛΚΙΔΑ - ΘΗΒΑ | ΧΑΛΚΙΔΑΣ | Κυριακή | 05/02/12 | 15:00 | 3-0 α.α. | |
33. | ΔΑΦΝΗ ΕΡΥΘΡΩΝ - ΑΣΠΡΑ ΣΠΙΤΙΑ | ΕΡΥΘΡΩΝ | Κυριακή | 05/02/12 | 15:00 | Αναβλήθηκε | |
34. | Α.Ο. ΚΥΜΗΣ - Α.Ο. ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ | ΚΥΜΗΣ | Κυριακή | 05/02/12 | 15:00 | 0-0 | |
35. | ΚΟΡΙΝΘΟΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 | ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ | Κυριακή | 05/02/12 | 15:00 | 3-0 | |
36. | ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΕΡΜΗΣ | ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Κυριακή | 05/02/12 | 15:00 | 1-4 |