Time to read
less than1 minute
Α2 Αργολίδας: Αποτελέσματα - Βαθμολογίες 2η αγωνιστική
Οκτώβριος 21, 2018 - 20:07
Αποτελέσματα - βαθμολογίες 2ης αγωνιστική της Α2 Αργολίδας, 20/21 Οκτωβρίου 2018:
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος (2η αγωνιστική) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Ημ/νία | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | ||||
8. | Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 | 21/10/18 | Τσατσούλη Β., Βλάχος Χ., Φιλιππόπουλος Κ. | 2-1 | |||
9. | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ | 21/10/18 | Κουτσούκος Γ., Στατεράς Π., Κουτσούκος Ι. | 3-0 | |||
10. | ΜΕΘΑΝΑ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ | 21/10/18 | Μαυροκορδόπουλος Ν., Τριανταφύλλου Ρ., Κορολής Β. | 2-0 | |||
11. | ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ | 21/10/18 | Βλάχος Χ., Τσατσούλη Β., Φιλιππόπουλος Κ. | 0-1 | |||
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος (2η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Ημ/νία | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | ||||
12. | ΛΥΓΚΕΥΣ - ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ | 20/10/18 | Νώτης Χ., Μυλωνόπουλος Ν., Κουκουφιλίππου Ε. | 5-1 | |||
13. | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΠΡΩΤΕΑΣ | 20/10/18 | Σκιαδάς Δ., Ελεφάντης Χ., Γεώργας Κ. | 1-5 | |||
14. | ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ | 20/10/18 | Τριανταφύλλου Ρ., Δαγρέ Μ., Κουτσούκος Γ. | 0-0 | |||
15. | ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ | 21/10/18 | Κόλλιας Δ., Τούμπας Σ., Λέκκας Χ. | 5-2 | |||
16. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ | 21/10/18 | Καπετάνιος Αθ. Π., Βαρελά Β., Δημητρόπουλος Π. | 4-0 | |||
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος (2η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Ημ/νία | Διαιτητές | |||||
17. | ΠΡΟΙΤΟΣ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ | 20/10/18 | Κόλλιας Γ., Αργυρόπουλος Α., Μπατάκος Κ. | ||||
18. | ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - Α.Γ.Ο.Ν. | 21/10/18 | Ρούσσης Σ., Αντωνόπουλος Σ., Κάτσουδας Π. | 5-0 | |||
19. | ΥΔΡΑ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ | 21/10/18 | Παπαγεωργόπουλος Ι., Ελεφάντης Χ., Παρασκευόπουλος Γ. | 3-3 | |||
20. | ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ | 21/10/18 | Αντωνόπουλος Σ., Ρούσσης Σ., Κάτσουδας Π. | 2-0 | |||
21. | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΔΑΝΑΟΙ | 21/10/18 | Νώτης Χ., Αργύρης Ι., Κυριακίδης Χ. | 3-1 |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ομάδα | Βαθμοί | Αγώνες | Νίκες | Ισοπαλίες | Ήττες | Υπέρ | Κατά | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 8 | 0 |
2. | ΜΕΘΑΝΑ | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 1 |
3. | ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 |
4. | Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
5. | ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 2 |
6. | ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 1 |
7. | ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 5 |
8. | ΘΗΣΕΑΣ | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 |
9. | ΛΕΥΚΑΚΙΑ | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 |
10. | ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5 |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ομάδα | Βαθμοί | Αγώνες | Νίκες | Ισοπαλίες | Ήττες | Υπέρ | Κατά | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΛΥΓΚΕΥΣ | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 10 | 2 |
2. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 1 |
3. | ΠΡΩΤΕΑΣ | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 1 |
4. | ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 | 5 |
5. | ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 9 | 6 |
6. | Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 6 |
7. | ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 |
8. | Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 5 |
9. | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 12 |
10. | ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 6 |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ομάδα | Βαθμοί | Αγώνες | Νίκες | Ισοπαλίες | Ήττες | Υπέρ | Κατά | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 1 |
2. | ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 1 |
3. | Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 6 | 2 |
4. | ΠΡΟΣΥΜΝΗ | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 3 |
5. | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 |
6. | ΔΑΝΑΟΙ | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | 4 |
7. | ΥΔΡΑ | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 4 | 4 |
8. | ΠΡΟΙΤΟΣ | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 8 |
9. | ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 4 |
10. | Α.Γ.Ο.Ν. | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 9 |