1 minute
Ποιοι διαιτητές σφυρίζουν Α1, Α2 και Β Αργολίδας
Α1 Κατηγορία (21η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1. ΠΟΡΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ Κ.Ε. ΠΟΡΟΥ Σάββατο 23/02/19 15:00 Σκιαδάς Δ., Μπούκουρα Μ., Μαρινόπουλος Π.
2. ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ ΛΕΡΝΑΣ Σάββατο 23/02/19 15:00 Κόλλιας Γ., Καρύκη Μ., Γκουριώτης Κ.
3. ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ Σάββατο 23/02/19 15:00 Αθανασόπουλος Β., Κάτσουδας Π., Γεώργας Κ.
4. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΣΠΕΤΣΕΣ ΔΙΔΥΜΩΝ Σάββατο 23/02/19 15:00 Αντωνόπουλος Σ., Λυκομήτρος Ε., Αργύρης Ι.
5. ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ Σάββατο 23/02/19 15:00 Τριανταφύλλου Ρ., Τσιλογιάννη Α., Μυλωνόπουλος Ν.
6. ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ Κυριακή 24/02/19 15:00 Τσιτουρίδης Π., Αργυρόπουλος Α., Πρέσβελου Γ.
7. ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΛΑΤΑ Κυριακή 24/02/19 15:00 Μαυροκορδόπουλος Ν., Μυλωνόπουλος Ν., Λέκκας Χ.
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος (16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
8. ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ Σάββατο 23/02/19 18:00 Κουτσούκος Γ., Αθανασόπουλος Β., Γεώργας Κ.
9. ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ Κυριακή 24/02/19 11:00 Νώτης Χ., Κορολής Β., Φιλιππόπουλος Κ.
10. ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ Κυριακή 24/02/19 15:00 Καπετάνιος Εμ. Π., Καπετάνιος Αθ. Π., Παρασκευόπουλος Γ.
11. ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ Κυριακή 24/02/19 15:00 Αντωνόπουλος Σ., Τούμπας Σ., Ελεφάντης Χ.
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος (16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
12. ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ Σάββατο 23/02/19 15:30 Παπαγεωργόπουλος Ι., Μελέτης Α., Κουτσούκος Ι.
13. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ ΛΥΡΚΕΙΑΣ Κυριακή 24/02/19 14:30 Κορολής Β., Νώτης Χ., Αργύρης Ι.
14. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ Κυριακή 24/02/19 15:00 Τριανταφύλλου Ρ., Τσιλογιάννη Α., Καρύκη Μ.
15. ΠΡΩΤΕΑΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ Τετάρτη 27/02/19 15:00
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος (16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
16. ΔΑΝΑΟΙ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ ΛΕΡΝΑΣ Κυριακή 24/02/19 10:30 Τσιτουρίδης Π., Αργυρόπουλος Α., Πρέσβελου Γ.
17. Α.Γ.Ο.Ν. - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ Κυριακή 24/02/19 11:00 Βλάχος Χ., Σκιαδάς Δ., Μπέγκος Α.
18. ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΥΔΡΑ ΔΡΕΠΑΝΟΥ Κυριακή 24/02/19 14:00 Σιαχάμη Α., Κόλλιας Δ., Κουτσούκος Γ.
19. Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Κυριακή 24/02/19 15:00 Τσατσούλη Β., Κάτσουδας Π., Γεώργας Κ.
20. ΠΡΟΙΤΟΣ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ Κυριακή 24/02/19 15:00 Ρούσσης Σ., Κατσώνας Χ., Δημητρόπουλος Π.
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ 1ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
21. ΜIΔΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ Κυριακή 24/02/19 10:30 Κόλλιας Δ., Σιαχάμη Α., Ελεφάντης Χ.
22. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ Κυριακή 24/02/19 11:00 Καπετάνιος Αθ. Π., Καπετάνιος Εμ. Π., Παρασκευόπουλος Γ.
23. ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ Κυριακή 24/02/19 15:00 Σκιαδάς Δ., Βλάχος Χ., Μπέγκος Α.
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ 3ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
24. ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98 - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ Σάββατο 23/02/19 15:00 Μαυροκορδόπουλος Ν., Κουκουφιλίππου Ε., Δημούλης Θ. 0-3 α.α.
25. ΑΡΓΕΑΣ - ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ Κυριακή 24/02/19 11:00 Κατσώνας Χ., Ρούσσης Σ., Δημητρόπουλος Π.
Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤ. (20η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
26. ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ Κυριακή 24/02/19 13:30
27. ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ Κυριακή 24/02/19 15:00
28. ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ Κυριακή 24/02/19 15:00
29. ΠΑΜΙΣΟΣ - ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΑΣΠΡ Κυριακή 24/02/19 15:00
30. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Κυριακή 24/02/19 15:00
31. ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ - ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ Κυριακή 24/02/19 15:00
32. ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ Κυριακή 24/02/19 15:00
ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-16 (13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
33. ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98 ΔΡΕΠΑΝΟΥ Σάββατο 23/02/19 10:30
34. ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑ Σάββατο 23/02/19 11:00
35. ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΡΜΙΟΝΗΣ Σάββατο 23/02/19 11:00
36. ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΠΟΡΟΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ Σάββατο 23/02/19 12:00
37. ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ - ΣΠΕΤΣΕΣ ΛΕΡΝΑΣ Σάββατο 23/02/19 12:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ Κ-14 Α΄ ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
38. ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - ΠΡΩΤΕΑΣ ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ Σάββατο 23/02/19 10:30
39. ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΛΕΡΝΑΣ Σάββατο 23/02/19 11:00
40. ΔΑΝΑΟΙ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑ Σάββατο 23/02/19 12:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ Κ-14 Β΄ ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
41. ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ ΔΩΡΗΣ Κ Σάββατο 23/02/19 11:00
42. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Δημόπουλου Σάββατο 23/02/19 11:00
43. ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ Σάββατο 23/02/19 11:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ Κ-14 Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
44. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΠΟΡΟΣ ΔΙΔΥΜΩΝ Σάββατο 23/02/19 12:00
45. ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ ΓΑΛΑΤΑ Κυριακή 24/02/19 11:00
46. ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ ΕΡΜΙΟΝΗΣ Κυριακή 24/02/19 11:00