Time to read
less than1 minute
Α2 Αργολίδας: Αποτελέσματα - Βαθμολογίες 17ης αγωνιστικής
Μάρτιος 17, 2019 - 21:13
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος (17η αγωνιστική) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Ημ/νία | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | ||||
8. | ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ | 16/03/19 | Γκουριώτης Κ., Αργυρόπουλος Α., Μελέτης Α. | 0-2 | |||
9. | ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 | 16/03/19 | Μαρινόπουλος Π., Λέκκας Χ., Αντωνόπουλος Σ. | 0-3 | |||
10. | ΜΕΘΑΝΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ | 17/03/19 | Κόλλιας Δ., Τούμπας Σ., Πρέσβελου Γ. | 0-2 | |||
11. | ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ | 17/03/19 | Κόλλιας Γ., Αργύρης Ι., Δημητρόπουλος Π. | 5-2 | |||
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος (17η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Ημ/νία | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | ||||
12. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ | 16/03/19 | Καπετάνιος Αθ. Π., Κατσώνας Χ., Δημητρόπουλος Π. | 2-0 | |||
13. | ΛΥΓΚΕΥΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ | Νώτης Χ., Τριανταφύλλου Ρ., Μπέγκος Α. | 8-0 | ||||
14. | Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ | 17/03/19 | Τσιτουρίδης Π., Σκιαδάς Δ., Μυλωνόπουλος Ν. | 1-6 | |||
15. | ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΠΡΩΤΕΑΣ | 17/03/19 | Σκιαδάς Δ., Τσιτουρίδης Π., Μυλωνόπουλος Ν. | 1-4 | |||
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος (17η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Ημ/νία | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | ||||
16. | ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ | 17/03/19 | Αναβλήθηκε | ||||
17. | ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΥΔΡΑ | 17/03/19 | Τριανταφύλλου Ρ., Ρούσσης Σ., Κατσώνας Χ. | 3-3 | |||
18. | ΥΔΡΑ - Α.Γ.Ο.Ν. | 17/03/19 | Αναβλήθηκε | ||||
19. | ΠΡΟΙΤΟΣ - ΔΑΝΑΟΙ | 17/03/19 | Αναβλήθηκε | ||||
20. | ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ | 17/03/19 | Αναβλήθηκε | ||||
21. | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ | 17/03/19 | Αναβλήθηκε |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Ομάδα | Βαθμοί | Αγώνες | Νίκες | Ισοπαλίες | Ήττες | Υπέρ | Κατά | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 | 42 | 17 | 14 | 0 | 3 | 45 | 11 |
2. | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ | 40 | 17 | 13 | 1 | 3 | 48 | 9 |
3. | Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. | 35 | 16 | 11 | 2 | 3 | 36 | 17 |
4. | ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ | 31 | 17 | 11 | 1 | 5 | 31 | 19 |
5. | ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ | 25 | 17 | 8 | 1 | 8 | 31 | 31 |
6. | ΜΕΘΑΝΑ | 25 | 17 | 7 | 4 | 6 | 21 | 20 |
7. | ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ | 22 | 17 | 7 | 1 | 9 | 35 | 35 |
8. | ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ | 14 | 17 | 4 | 2 | 11 | 16 | 45 |
9. | ΛΕΥΚΑΚΙΑ | 5 | 17 | 2 | 2 | 13 | 20 | 48 |
10. | ΘΗΣΕΑΣ | -6 | 16 | 0 | 0 | 16 | 0 | 48 |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Ομάδα | Βαθμοί | Αγώνες | Νίκες | Ισοπαλίες | Ήττες | Υπέρ | Κατά | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ | 43 | 17 | 14 | 1 | 2 | 54 | 20 |
2. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ | 39 | 17 | 12 | 3 | 2 | 41 | 15 |
3. | ΛΥΓΚΕΥΣ | 38 | 17 | 12 | 2 | 3 | 56 | 15 |
4. | ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ | 30 | 16 | 9 | 3 | 4 | 45 | 21 |
5. | ΠΡΩΤΕΑΣ | 24 | 17 | 7 | 3 | 7 | 39 | 30 |
6. | ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ | 18 | 17 | 4 | 6 | 7 | 28 | 33 |
7. | Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ | 18 | 17 | 5 | 3 | 9 | 21 | 45 |
8. | Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ | 15 | 17 | 4 | 3 | 10 | 21 | 44 |
9. | ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ | 9 | 17 | 2 | 3 | 12 | 19 | 51 |
10. | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ | -8 | 16 | 1 | 1 | 14 | 11 | 61 |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Ομάδα | Βαθμοί | Αγώνες | Νίκες | Ισοπαλίες | Ήττες | Υπέρ | Κατά | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. | 36 | 16 | 11 | 3 | 2 | 44 | 21 |
2. | ΥΔΡΑ | 34 | 16 | 10 | 4 | 2 | 48 | 26 |
3. | Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ | 29 | 16 | 8 | 5 | 3 | 35 | 25 |
4. | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ | 24 | 16 | 7 | 3 | 6 | 24 | 18 |
5. | ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ | 23 | 16 | 7 | 2 | 7 | 26 | 24 |
6. | ΠΡΟΣΥΜΝΗ | 22 | 16 | 6 | 4 | 6 | 32 | 36 |
7. | ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ | 16 | 16 | 4 | 4 | 8 | 27 | 36 |
8. | ΔΑΝΑΟΙ | 13 | 16 | 4 | 1 | 11 | 29 | 46 |
9. | ΠΡΟΙΤΟΣ | 13 | 16 | 3 | 4 | 9 | 25 | 40 |
10. | Α.Γ.Ο.Ν. | 13 | 16 | 3 | 4 | 9 | 16 | 34 |
ΕΠΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ