Εξάρα ο Παναργειακός ,ισοπαλία η Ερμιόνη,έχασαν Πανναυπλιακός και Πορτοχέλι (φωτογραφίες)

Νοέμβριος 11, 2012 - 22:31

πανηγυρικό Παναργειακός φωτογραφία eurokinissi-Βασίλης Παπαδόπουλος

Πρωτάθλημα Δ' Εθνικής -Γκολ από τα αποδυτήρια  για τον Παναργειακό που μόλις στο 1ο λεπτό άνοιξε το σκορ στην αναμέτρησή του με τον Ευβοϊκό που νίκησε με 6-1.Οι <λύκοι> μπήκαν δυνατά στο παιχνίδι και ήσαν αποφασισμένοι να το καθαρίσουν γρήγορα,τρία γκολ στο κάθε ημίχρονο.Τα γκολ για τους γηπεδούχους, ο Μπούρας σημείωσε χατ τρικ 1', 38', 54', και από ένα οι Κάπλατζης 12', Τριμπόνιας 50' και Αγγελόπουλος 62'.Το γκολ για τους φιλοξενούμενους, σημείωσε ο Ρωμανός στο 27'.

ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ (Γιάννης Δουβίκας): Κομπόσης, Καστρίτης, Μπούρας (60' Φασουλής), Μπόμπος (70 λ.τρ. Αϊβαλιώτης), Φίλης, Φλώρος (60' Ισούφι), Αγγελόπουλος, Παπαϊωάννου, Τριμπόνιας, Ζίου, Κάπλατζης

ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Γιάννης Μπασούκος): Γεωργούσης, Τσούτης, Κολλιόπουλος, Αυλωνίτης, Κούτρας (60' Κεχαγιάς), Παπίλας, Μπασούκος, Ρωμανός, Αργύρης, Νόνας (60' Χαλιώτης), Τριανταφύλλου.

Στους άλλους αγώνες του ομίλου η Ερμιόνη ήρθε ισοπαλία 0-0 στη Χαλκίδα και ισοβαθμούν στη πρώτη θέση ,ενώ ο Πανναυπλιακός έχασε στον Μανδραϊκό 2-0 και ο Πορτοχελιακός ηττήθηκε στην έδρα του με 2-1 από το Κιάτο.(φωτογραφίες eurokinissi-Βασίλης Παπαδόπουλος)