Time to read
less than1 minute
Α2 Αργολίδας: Αποτελέσματα - βαθμολογίες 1ης αγωνιστικής
Οκτώβριος 20, 2019 - 19:04
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος (1η αγωνιστική) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Αποτέλεσμα | ||||
8. | ΠΡΟΙΤΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ | ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ | 19/10/19 | 3-3 | |||
9. | Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΥΔΡΑ | ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ | 20/10/19 | 3-1 | |||
10. | ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ | ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ | 20/10/19 | 1-0 | |||
11. | ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ | ΛΥΡΚΕΙΑΣ | 20/10/19 | 1-2 | |||
12. | ΜΕΘΑΝΑ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ | ΜΕΘΑΝΩΝ | 20/10/19 | 2-1 | |||
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος (1η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Αποτέλεσμα | ||||
13. | Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ | ΚΙΒΕΡΙΟΥ | 19/10/19 | 4-5 | |||
14. | Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ | ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ | 20/10/19 | 0-2 | |||
15. | ΠΡΩΤΕΑΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ | Ν.ΚΙΟΥ | 20/10/19 | 3-1 | |||
16. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΑΡΓΕΑΣ | ΕΡΜΙΟΝΗΣ | 20/10/19 | 5-0 | |||
17. | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ | ΔΡΕΠΑΝΟΥ | 20/10/19 | 2-0 | |||
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος (1η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |||
18. | ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ | ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ | 19/10/19 | 16:00 | 1-2 | ||
19. | ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ | ΔΡΕΠΑΝΟΥ | 19/10/19 | 18:00 | 3-3 | ||
20. | ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ | ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ | 20/10/19 | 16:00 | 0-0 |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Ομάδα | Βαθμοί | Αγώνες | Νίκες | Ισοπαλίες | Ήττες | Υπέρ | Κατά | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 |
2. | ΜΕΘΑΝΑ | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 |
3. | ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 |
4. | ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
5. | ΠΡΟΙΤΟΣ | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 3 |
6. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 3 |
7. | ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 |
8. | ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 |
9. | ΥΔΡΑ | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 |
10. | ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Ομάδα | Βαθμοί | Αγώνες | Νίκες | Ισοπαλίες | Ήττες | Υπέρ | Κατά | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 0 |
2. | ΛΥΓΚΕΥΣ | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 4 |
3. | ΠΡΩΤΕΑΣ | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 |
4. | ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 |
5. | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 |
6. | Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | 5 |
7. | ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 |
8. | Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 |
9. | ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 |
10. | ΑΡΓΕΑΣ | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Ομάδα | Βαθμοί | Αγώνες | Νίκες | Ισοπαλίες | Ήττες | Υπέρ | Κατά | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 |
2. | ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 |
3. | ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 3 |
4. | ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
5. | ΑΡΙΣΤΕΑΣ | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 3 |
6. | ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
7. | ΠΡΟΣΥΜΝΗ | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 |
8. | ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9. | Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10. | ΔΑΝΑΟΙ | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 |