Time to read
less than1 minute
Ποδόσφαιρο το Σαββατοκύριακο Α1, Α2 και Γ Εθνική
Νοέμβριος 07, 2019 - 22:44
Α1 Κατηγορία (8η αγωνιστική) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
1. | ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ | ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ | Σάββατο | 09/11/19 | 15:00 | ||
2. | ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ | ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ | Σάββατο | 09/11/19 | 15:00 | ||
3. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΣΠΕΤΣΕΣ | ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ | Σάββατο | 09/11/19 | 15:00 | ||
4. | ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ | ΓΑΛΑΤΑ | Σάββατο | 09/11/19 | 15:00 | ||
5. | ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ | ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ | Σάββατο | 09/11/19 | 15:00 | ||
6. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ | ΔΡΕΠΑΝΟΥ | Σάββατο | 09/11/19 | 15:00 | ||
7. | ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ | ΚΟΙΛΑΔΑΣ | Κυριακή | 10/11/19 | 15:00 | ||
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος (4η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
8. | ΥΔΡΑ - ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ | ΥΔΡΑΣ | Σάββατο | 09/11/19 | 14:00 | ||
9. | ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ | ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ | Κυριακή | 10/11/19 | 11:00 | ||
10. | ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΠΡΟΙΤΟΣ | ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ | Κυριακή | 10/11/19 | 15:00 | ||
11. | ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΜΕΘΑΝΑ | ΛΥΡΚΕΙΑΣ | Κυριακή | 10/11/19 | 15:00 | ||
12. | Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ | ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ | Κυριακή | 10/11/19 | 15:00 | ||
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος (4η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
13. | ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ | Ν.ΚΙΟΥ | Σάββατο | 09/11/19 | 15:30 | ||
14. | ΠΡΩΤΕΑΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ | ΚΙΒΕΡΙΟΥ | Σάββατο | 09/11/19 | 15:30 | ||
15. | ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ | ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ | Σάββατο | 09/11/19 | 15:30 | ||
16. | Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ | ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ | Κυριακή | 10/11/19 | 11:00 | ||
17. | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΑΡΓΕΑΣ | ΔΡΕΠΑΝΟΥ | Κυριακή | 10/11/19 | 16:30 | ||
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος (4η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
18. | ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ | ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ | Κυριακή | 10/11/19 | 15:00 | ||
19. | ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ | ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ | Κυριακή | 10/11/19 | 15:00 | ||
20. | ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ | ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥ | Κυριακή | 10/11/19 | 15:00 | ||
Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤ. (8η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
21. | ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο ΠΥΡΓΟΥ - ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ | Κυριακή | 10/11/19 | 15:00 | |||
22. | ΖΑΚΥΝΘΟΣ 1961 Α.Π.Σ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ ΓΣ | Κυριακή | 10/11/19 | 15:00 | |||
23. | ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ Α.Π.Σ | ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ | Κυριακή | 10/11/19 | 15:00 | ||
24. | ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ | Κυριακή | 10/11/19 | 15:00 | ||
25. | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΖΑΧΑΡΩΣ Α.Ο - ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ | Κυριακή | 10/11/19 | 15:00 | |||
26. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΤΣΙΛΙΒΗ Α.Ο | Κυριακή | 10/11/19 | 15:00 | |||
27. | ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ ΑΟ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ Α.Ο ΒΑΡΔΑΣ | Κυριακή | 10/11/19 | 15:00 |