Time to read
less than1 minute
ΕΠΣ Αργολίδας: Ποδόσφαιρο το Σαββατοκύριακο 16/17 Νοεμβρίου
Νοέμβριος 14, 2019 - 14:23
Ποδόσφαιρο το Σαββατοκύριακο 16/17 Νοεμβρίου 2019, πρωτάθλημα Γ' Εθνικής, πρωτάθλημα Αργολίδας Α1 κατηγορία για την 9η αγωνιστική, Α2 κατηγορία 5η αγων. και πρεμιέρα στη Β΄ κατηγορία ΕΠΣ Αργολίδας:
Α1 Κατηγορία (9η αγωνιστική) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
1. | ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 | ΔΡΕΠΑΝΟΥ | Σάββατο | 16/11/19 | 15:00 | ||
2. | ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ | ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ | Σάββατο | 16/11/19 | 15:00 | ||
3. | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ | ΔΙΔΥΜΩΝ | Κυριακή | 17/11/19 | 15:00 | ||
4. | ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ | ΣΠΕΤΣΩΝ | Κυριακή | 17/11/19 | 15:00 | ||
5. | ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ | Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ | Κυριακή | 17/11/19 | 15:00 | ||
6. | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ | Κ.Ε. ΠΟΡΟΥ | Κυριακή | 17/11/19 | 15:00 | ||
7. | ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ | Ν.ΚΙΟΥ | Κυριακή | 17/11/19 | 15:00 | ||
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος (5η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
8. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ | ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ | Σάββατο | 16/11/19 | 15:00 | ||
9. | ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. | ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ | Κυριακή | 17/11/19 | 12:00 | ||
10. | ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ | ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ | Κυριακή | 17/11/19 | 15:00 | ||
11. | ΜΕΘΑΝΑ - ΠΡΟΙΤΟΣ | ΜΕΘΑΝΩΝ | Κυριακή | 17/11/19 | 15:00 | ||
12. | ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΥΔΡΑ | ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ | Κυριακή | 17/11/19 | 15:00 | ||
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος (5η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
13. | ΛΥΓΚΕΥΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ | ΛΥΡΚΕΙΑΣ | Σάββατο | 16/11/19 | 15:00 | ||
14. | ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ | ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ | Κυριακή | 17/11/19 | 11:00 | ||
15. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ | ΕΡΜΙΟΝΗΣ | Κυριακή | 17/11/19 | 15:00 | ||
16. | ΑΡΓΕΑΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ | ΚΙΒΕΡΙΟΥ | Κυριακή | 17/11/19 | 15:30 | ||
17. | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΠΡΩΤΕΑΣ | ΔΡΕΠΑΝΟΥ | Κυριακή | 17/11/19 | 18:00 | ||
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος (5η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
18. | ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ | ΚΙΒΕΡΙΟΥ | Κυριακή | 17/11/19 | 12:30 | ||
19. | Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ | ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ | Κυριακή | 17/11/19 | 15:00 | ||
20. | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΠΡΟΣΥΜΝΗ | ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ | Κυριακή | 17/11/19 | 15:30 | ||
Β ΚΑΤΗΓ. 2ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
21. | ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ | ΔΡΕΠΑΝΟΥ | Σάββατο | 16/11/19 | 18:00 | ||
22. | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΟΣ 2017 | ΚΙΒΕΡΙΟΥ | Κυριακή | 17/11/19 | 10:00 | ||
23. | ΝΙΚΗ - ΜIΔΑΣ | ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ | Κυριακή | 17/11/19 | 11:00 | ||
Β. ΚΑΤ. 4ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
24. | Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - Α.Γ.Ο.Ν. | ΚΙΒΕΡΙΟΥ | Σάββατο | 16/11/19 | 15:00 | ||
25. | ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ | ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ | Κυριακή | 17/11/19 | 10:00 | ||
26. | ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ | ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ | Κυριακή | 17/11/19 | 12:30 | ||
5ος Όμιλος Γ Εθνικής Γυναικών (2η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
27. | ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ | Κυριακή | 17/11/19 | 15:00 | |||
28. | ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ. - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ | ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ | Κυριακή | 17/11/19 | 15:00 | ||
29. | ΑΕΖΙΓ ΑΘΗΝΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ | Κυριακή | 17/11/19 | 15:00 | |||
Β Εθνική Γυναικών (4η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
30. | ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ | Κυριακή | 24/11/19 | 15:00 | |||
31. | ΦΕΙΔΩΝ - ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ | ΚΙΒΕΡΙΟΥ | Κυριακή | 24/11/19 | 15:00 | ||
32. | ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥ | Κυριακή | 24/11/19 | 15:00 | |||
33. | ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ ΖΑΚ. - ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ | Κυριακή | 24/11/19 | 15:00 | |||
Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤ. (9η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
34. | ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΖΑΚΥΝΘΟΣ 1961 Α.Π.Σ | ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ | Σάββατο | 16/11/19 | 14:00 | ||
35. | ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ ΓΣ | Σάββατο | 16/11/19 | 15:00 | |||
36. | ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ Α.Π.Σ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο ΠΥΡΓΟΥ | Σάββατο | 16/11/19 | 15:00 | |||
37. | ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | Σάββατο | 16/11/19 | 15:00 | |||
38. | ΤΣΙΛΙΒΗ Α.Ο - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 | Σάββατο | 16/11/19 | 15:00 | |||
39. | ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ Α.Ο ΒΑΡΔΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΖΑΧΑΡΩΣ Α.Ο | ΒΑΡΔΑΣ | Σάββατο | 16/11/19 | 15:00 | ||
40. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ ΑΟ | ΓΥΘΕΙΟΥ | Σάββατο | 16/11/19 | 15:00 |