Time to read
less than1 minute
Α2 Αργολίδας: Αποτελέσματα - βαθμολογίες 7ης αγωνιστικής
Δεκέμβριος 08, 2019 - 19:24
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος (7η αγωνιστική) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Αποτέλεσμα | ||||
8. | ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΜΕΘΑΝΑ | ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ | 07/12/19 | 5-5 | |||
9. | Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ | ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ | 08/12/19 | 1-0 | |||
10. | ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ | ΛΥΡΚΕΙΑΣ | 08/12/19 | 6-1 | |||
11. | ΥΔΡΑ - ΠΡΟΙΤΟΣ | ΥΔΡΑΣ | 08/12/19 | 8-1 | |||
12. | ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ | ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ | 08/12/19 | 6-0 | |||
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος (7η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Αποτέλεσμα | ||||
13. | ΠΡΩΤΕΑΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ | ΚΙΒΕΡΙΟΥ | 08/12/19 | 6-0 | |||
14. | ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ | ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ | 08/12/19 | 7-0 | |||
15. | ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ | ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ | 08/12/19 | 1-2 | |||
16. | ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΑΡΓΕΑΣ | ΚΙΒΕΡΙΟΥ | 08/12/19 | 1-0 | |||
17. | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ | ΔΡΕΠΑΝΟΥ | 08/12/19 | 2-1 | |||
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος (7η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Αποτέλεσμα | ||||
18. | ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ | ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥ | 07/12/19 | 2-1 | |||
19. | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ | ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ | 07/12/19 | 3-0 | |||
20. | ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ | ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ | 08/12/19 | 1-0 | |||
21. | ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ | ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ | 08/12/19 | 1-2 |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Ομάδα | Βαθμοί | Αγώνες | Νίκες | Ισοπαλίες | Ήττες | Υπέρ | Κατά | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ | 18 | 7 | 6 | 0 | 1 | 18 | 4 |
2. | Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. | 17 | 7 | 5 | 2 | 0 | 16 | 7 |
3. | ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ | 15 | 7 | 4 | 3 | 0 | 22 | 11 |
4. | ΜΕΘΑΝΑ | 13 | 7 | 4 | 1 | 2 | 20 | 19 |
5. | ΥΔΡΑ | 12 | 7 | 4 | 0 | 3 | 23 | 18 |
6. | ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ | 9 | 7 | 3 | 0 | 4 | 22 | 14 |
7. | ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ | 9 | 7 | 3 | 0 | 4 | 6 | 12 |
8. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ | 5 | 7 | 1 | 2 | 4 | 6 | 20 |
9. | ΠΡΟΙΤΟΣ | 1 | 7 | 0 | 1 | 6 | 9 | 24 |
10. | ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ | 1 | 7 | 0 | 1 | 6 | 7 | 20 |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Ομάδα | Βαθμοί | Αγώνες | Νίκες | Ισοπαλίες | Ήττες | Υπέρ | Κατά | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΛΥΓΚΕΥΣ | 19 | 7 | 6 | 1 | 0 | 24 | 10 |
2. | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 20 | 9 |
3. | ΠΡΩΤΕΑΣ | 15 | 7 | 5 | 0 | 2 | 31 | 11 |
4. | ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ | 13 | 7 | 4 | 1 | 2 | 16 | 8 |
5. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ | 11 | 7 | 3 | 2 | 2 | 15 | 8 |
6. | ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ | 9 | 6 | 5 | 0 | 1 | 20 | 6 |
7. | Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ | 6 | 7 | 2 | 0 | 5 | 7 | 25 |
8. | ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 5 | 15 |
9. | Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 7 | 26 |
10. | ΑΡΓΕΑΣ | 0 | 7 | 0 | 0 | 7 | 5 | 32 |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Ομάδα | Βαθμοί | Αγώνες | Νίκες | Ισοπαλίες | Ήττες | Υπέρ | Κατά | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ | 19 | 7 | 6 | 1 | 0 | 16 | 4 |
2. | ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ | 14 | 7 | 4 | 2 | 1 | 13 | 8 |
3. | Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ | 14 | 7 | 4 | 2 | 1 | 20 | 8 |
4. | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. | 13 | 7 | 4 | 1 | 2 | 15 | 8 |
5. | ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ | 13 | 7 | 4 | 1 | 2 | 11 | 5 |
6. | ΑΡΙΣΤΕΑΣ | 10 | 7 | 3 | 1 | 3 | 16 | 16 |
7. | ΠΡΟΣΥΜΝΗ | 9 | 7 | 3 | 0 | 4 | 12 | 7 |
8. | ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ | 5 | 7 | 1 | 2 | 4 | 6 | 14 |
9. | ΔΑΝΑΟΙ | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 18 |
10. | ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 21 |