Time to read
less than1 minute
Α2 Αργολίδας: Αποτελέσματα - βαθμολογίες 10ης αγωνιστικής
Ιανουάριος 19, 2020 - 18:47
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος (10η αγωνιστική) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Αποτέλεσμα | ||||
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΜΕΘΑΝΑ | 19/01/20 | Αναβλήθηκε | |||||
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ | ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ | 19/01/20 | 4-4 | ||||
ΥΔΡΑ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. | ΥΔΡΑΣ | 19/01/20 | 4-0 | ||||
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΠΡΟΙΤΟΣ | ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ | 19/01/20 | 2-2 | ||||
ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ | ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ | 19/01/20 | 6-2 | ||||
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος (10η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Αποτέλεσμα | ||||
ΛΥΓΚΕΥΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ | ΛΥΡΚΕΙΑΣ | 18/01/20 | 4-0 | ||||
ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ | ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ | 19/01/20 | 4-3 | ||||
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΠΡΩΤΕΑΣ | ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ | 19/01/20 | 3-0 | ||||
ΑΡΓΕΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ | ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ | 19/01/20 | 0-5 | ||||
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ | ΔΡΕΠΑΝΟΥ | 19/01/20 | 1-0 | ||||
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος (10η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Αποτέλεσμα | ||||
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ | ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥ | 18/01/20 | 4-0 | ||||
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ | ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ | 19/01/20 | 6-2 | ||||
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ | ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ | 19/01/20 | 2-5 |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Ομάδα | Βαθμοί | Αγώνες | Νίκες | Ισοπαλίες | Ήττες | Υπέρ | Κατά | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ | 24 | 10 | 8 | 0 | 2 | 25 | 7 |
2. | ΥΔΡΑ | 21 | 10 | 7 | 0 | 3 | 35 | 18 |
3. | Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. | 20 | 10 | 6 | 2 | 2 | 21 | 13 |
4. | ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ | 19 | 10 | 5 | 4 | 1 | 27 | 19 |
5. | ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ | 16 | 10 | 5 | 1 | 4 | 34 | 21 |
6. | ΜΕΘΑΝΑ | 14 | 9 | 4 | 2 | 3 | 22 | 25 |
7. | ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ | 11 | 10 | 3 | 2 | 5 | 10 | 20 |
8. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ | 6 | 10 | 1 | 3 | 6 | 11 | 32 |
9. | ΠΡΟΙΤΟΣ | 5 | 10 | 1 | 2 | 7 | 13 | 29 |
10. | ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ | 2 | 9 | 0 | 2 | 7 | 9 | 23 |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Ομάδα | Βαθμοί | Αγώνες | Νίκες | Ισοπαλίες | Ήττες | Υπέρ | Κατά | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΛΥΓΚΕΥΣ | 28 | 10 | 9 | 1 | 0 | 35 | 10 |
2. | ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ | 22 | 10 | 7 | 1 | 2 | 25 | 12 |
3. | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ | 22 | 10 | 7 | 1 | 2 | 25 | 11 |
4. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ | 18 | 10 | 5 | 3 | 2 | 21 | 8 |
5. | ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ | 16 | 10 | 7 | 1 | 2 | 27 | 10 |
6. | ΠΡΩΤΕΑΣ | 15 | 10 | 5 | 0 | 5 | 32 | 18 |
7. | Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ | 10 | 10 | 3 | 1 | 6 | 14 | 32 |
8. | ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ | 6 | 10 | 2 | 0 | 8 | 10 | 23 |
9. | Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ | 3 | 10 | 1 | 0 | 9 | 9 | 40 |
10. | ΑΡΓΕΑΣ | 0 | 10 | 0 | 0 | 10 | 9 | 43 |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Ομάδα | Βαθμοί | Αγώνες | Νίκες | Ισοπαλίες | Ήττες | Υπέρ | Κατά | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ | 26 | 10 | 8 | 2 | 0 | 25 | 7 |
2. | ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ | 22 | 10 | 7 | 1 | 2 | 23 | 9 |
3. | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. | 17 | 9 | 5 | 2 | 2 | 19 | 11 |
4. | Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ | 17 | 9 | 5 | 2 | 2 | 25 | 13 |
5. | ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ | 14 | 10 | 4 | 2 | 4 | 16 | 19 |
6. | ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ | 14 | 10 | 4 | 2 | 4 | 18 | 16 |
7. | ΑΡΙΣΤΕΑΣ | 13 | 10 | 4 | 1 | 5 | 22 | 25 |
8. | ΠΡΟΣΥΜΝΗ | 12 | 10 | 4 | 0 | 6 | 17 | 14 |
9. | ΔΑΝΑΟΙ | 0 | 8 | 0 | 0 | 8 | 0 | 24 |
10. | ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ | 0 | 8 | 0 | 0 | 8 | 0 | 27 |