Time to read
less than1 minute
Αποτελέσματα αγώνων ποδοσφαίρου ,Λέρνα-ΠΑΟΚ 1-2 (φωτογραφίες)
Ιανουάριος 21, 2013 - 10:46
Τα αποτέλεσματα στους αγώνες ποδοσφαίρου στην Αργολίδα και η επόμενη αγωνιστική
Α1 Κατηγορία (16η αγωνιστική) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |||
1. | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ | Σάββατο | 19/01/13 | 15:00 | 1-0 | ||
2. | ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ | Σάββατο | 19/01/13 | 15:00 | 1-2 | ||
3. | ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ | Σάββατο | 19/01/13 | 15:00 | 5-2 | ||
4. | ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ 2012 | Σάββατο | 19/01/13 | 15:00 | 3-1 | ||
5. | ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ | Κυριακή | 20/01/13 | 15:00 | 2-0 | ||
6. | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΜΕΘΑΝΑ | Κυριακή | 20/01/13 | 15:00 | 4-1 | ||
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος (14η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |||
7. | ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΤΟΞΟΤΗΣ | Σάββατο | 19/01/13 | 15:00 | 2-0 | ||
8. | ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΕΡΑΣΙΝΟΣ/ΝΕΟΙ ΠΑΝ/ΚΟΥ | Σάββατο | 19/01/13 | 15:00 | 3-3 | ||
9. | ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ | Σάββατο | 19/01/13 | 15:00 | 2-3 | ||
10. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο.Σ. ΔΙΟΜΗΔΗΣ | Σάββατο | 19/01/13 | 15:00 | 1-1 | ||
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος (14η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |||
11. | ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ | Κυριακή | 20/01/13 | 15:00 | 0-5 | ||
12. | ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. | Κυριακή | 20/01/13 | 15:00 | 3-1 | ||
13. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ | Κυριακή | 20/01/13 | 15:00 | 7-1 | ||
14. | ΛΥΓΚΕΥΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ | Κυριακή | 20/01/13 | 15:00 | 4-0 | ||
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (11η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |||
15. | ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΛΕΥΚΑΚΙΑ | Σάββατο | 19/01/13 | 15:00 | 2-3 | ||
16. | ΑΡΚΑΔΙΟΣ - ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ | Κυριακή | 20/01/13 | 15:00 | 1-0 | ||
17. | ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ | Κυριακή | 20/01/13 | 15:00 | 1-2 | ||
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (11η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |||
18. | ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ | Κυριακή | 20/01/13 | 11:00 | 8-2 | ||
19. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ | Κυριακή | 20/01/13 | 15:00 | 1-4 | ||
20. | Α.Γ.Ο.Ν. - ΑΡΓΕΑΣ | Κυριακή | 20/01/13 | 18:30 | 3-2 | ||
21. | ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ | Κυριακή | 20/01/13 | 18:30 | 2-1 | ||
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (11η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |||
22. | Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ | Κυριακή | 20/01/13 | 11:00 | 1-3 | ||
23. | ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ. | Κυριακή | 20/01/13 | 15:00 | 3-0 α.α. | ||
24. | ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ | Κυριακή | 20/01/13 | 15:00 | 7-0 | ||
Β Κατηγορία 4ος Όμιλος (12η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |||
25. | Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΣΑΡΩΝΑΣ | Σάββατο | 19/01/13 | 14:00 | 3-1 | ||
26. | ΘΗΣΕΑΣ - ΥΔΡΑ | Σάββατο | 19/01/13 | 14:00 | 1-5 |
Η επόμενη αγωνιστική:
Α1 Κατηγορία (17η αγωνιστική) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
1. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ | ΔΡΕΠΑΝΟΥ | Σάββατο | 26/01/13 | 15:00 | ||
2. | ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ | ΛΕΡΝΑΣ | Σάββατο | 26/01/13 | 15:00 | ||
3. | ΜΕΘΑΝΑ - ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ 2012 | ΜΕΘΑΝΩΝ | Σάββατο | 26/01/13 | 15:00 | ||
4. | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ | ΔΙΔΥΜΩΝ | Κυριακή | 27/01/13 | 15:00 | ||
5. | ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ | ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ | Κυριακή | 27/01/13 | 15:00 | ||
6. | ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ | Ν.ΚΙΟΥ | Κυριακή | 27/01/13 | 15:00 | ||
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (12η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
7. | ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ | Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ | Κυριακή | 27/01/13 | 15:00 | ||
8. | ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ | ΤΟΛΟΥ | Κυριακή | 27/01/13 | 15:00 | ||
9. | ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ - ΛΕΥΚΑΚΙΑ | ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ | Κυριακή | 27/01/13 | 15:00 | ||
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (12η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
10. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 | ΦΙΧΤΙΩΝ | Σάββατο | 26/01/13 | 15:00 | ||
11. | ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ | ΜΥΚΗΝΩΝ | Σάββατο | 26/01/13 | 15:00 | ||
12. | ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ - Α.Γ.Ο.Ν. | ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΥ | Κυριακή | 27/01/13 | 15:00 | ||
13. | ΑΡΓΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ | ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ | Κυριακή | 27/01/13 | 15:00 | ||
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (12η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
14. | ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ | ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ | Σάββατο | 26/01/13 | 15:00 | ||
15. | ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ | ΚΑΡΥΑΣ | Σάββατο | 26/01/13 | 15:00 | ||
16. | ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ | ΛΙΜΝΩΝ | Κυριακή | 27/01/13 | 15:00 | ||
Β Κατηγορία 4ος Όμιλος (13η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
17. | ΣΑΡΩΝΑΣ - ΔΡΥΟΠΗ | Κ.Ε. ΠΟΡΟΥ | Σάββατο | 26/01/13 | 15:00 | ||
18. | Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΘΗΣΕΑΣ | ΕΡΜΙΟΝΗΣ | Σάββατο | 26/01/13 | 15:00 | ||
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 1ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
19. | ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΔΙΟΜΗΔΗΣ | ΑΡΙΣΤΕΑ | Σάββατο | 26/01/13 | 11:00 | ||
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
20. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 | ΔΡΕΠΑΝΟΥ | Σάββατο | 26/01/13 | 11:00 | ||
21. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΤΟΞΟΤΗΣ | ΔΡΕΠΑΝΟΥ | Κυριακή | 27/01/13 | 13:00 | ||
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 3ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
22. | ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ | ΣΠΕΤΣΩΝ | Σάββατο | 26/01/13 | 11:00 | ||
Δ΄ ΕΘΝΙΚΗ 7ος ΟΜΙΛΟΣ (13η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
23. | ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΕΥΒΟΪΚΟΣ | Κυριακή | 27/01/13 | 15:00 | |||
24. | ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 - ΧΑΛΚΙΔΑ | ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ | Κυριακή | 27/01/13 | 15:00 | ||
25. | ΠΑΡΝΑΣΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | Κυριακή | 27/01/13 | 15:00 | |||
26. | Α.Ο. ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | Κυριακή | 27/01/13 | 15:00 | |||
27. | ΠΕΛΟΨ ΚΙΑΤΟΥ - ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ | Κυριακή | 27/01/13 | 15:00 | |||
Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (6η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
28. | ΦΕΙΔΩΝ - Α.Ο. ΠΑΝ/ΚΟΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ | ΛΕΡΝΑΣ | Κυριακή | 27/01/13 | 00:00 | ||
29. | ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ ΖΑΚ. | Κυριακή | 27/01/13 | 00:00 |
Gallery: