Time to read
less than1 minute
H αθλητική ατζέντα του Σαββατοκύριακου
Μάρτιος 01, 2013 - 10:06
Συνεχίζονται και αυτό το Σαββατοκύριακο τα ερασιτεχνικά πρωταθλήματα Αργολίδας. Αναλυτικά, το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου:
Α1 Κατηγορία (22η αγωνιστική) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
1. | ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ | ΛΕΡΝΑΣ | Σάββατο | 02/03/13 | 15:00 | ||
2. | ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ | ΚΟΙΛΑΔΑΣ | Σάββατο | 02/03/13 | 15:30 | ||
3. | ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ | Ν.ΚΙΟΥ | Σάββατο | 02/03/13 | 15:30 | ||
4. | ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ | ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ | Σάββατο | 02/03/13 | 15:30 | ||
5. | ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ | ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ | Σάββατο | 02/03/13 | 15:30 | ||
6. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΜΕΘΑΝΑ | ΔΡΕΠΑΝΟΥ | Κυριακή | 03/03/13 | 15:30 | ||
Α2 όμιλος ΑΝΟΔΟΥ (5η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
7. | ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ | ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ | Σάββατο | 02/03/13 | 15:30 | ||
8. | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΛΥΓΚΕΥΣ | ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ | Σάββατο | 02/03/13 | 15:30 | ||
9. | ΕΡΑΣΙΝΟΣ/ΝΕΟΙ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ | ΛΕΡΝΑΣ | Σάββατο | 02/03/13 | 17:30 | ||
10. | Α.Ο.Σ. ΔΙΟΜΗΔΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ | ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ | Κυριακή | 03/03/13 | 15:30 | ||
Α2 όμιλος ΠΑΡΑΜΟΝΗΣ (5η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
11. | ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ | ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ | Σάββατο | 02/03/13 | 15:30 | ||
12. | ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ | ΔΡΕΠΑΝΟΥ | Σάββατο | 02/03/13 | 15:30 | ||
13. | ΤΟΞΟΤΗΣ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ | ΔΡΕΠΑΝΟΥ | Κυριακή | 03/03/13 | 11:00 | ||
14. | ΑΠΟΛΛΩΝ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. | ΛΕΡΝΑΣ | Κυριακή | 03/03/13 | 16:15 | ||
Κατάταξη 1-4 Β΄κατηγορίας (2η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
15. | ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ | ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ | Σάββατο | 02/03/13 | 15:00 | ||
16. | ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ | ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ | Κυριακή | 03/03/13 | 13:00 | ||
Κατάταξη 5-8 Β΄κατηγορίας (2η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
17. | ΥΔΡΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ | ΥΔΡΑΣ | Κυριακή | 03/03/13 | 14:30 | ||
18. | ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ | ΜΥΚΗΝΩΝ | Κυριακή | 03/03/13 | 15:30 | ||
Κατάταξη 9-12 Β΄ κατηγορίας (2η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
19. | ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΑΡΓΕΑΣ | ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ | Κυριακή | 03/03/13 | 15:30 | ||
Κατάταξη 13-16 Β΄κατηγορίας (2η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
20. | ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - Α.Γ.Ο.Ν. | ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ | Κυριακή | 03/03/13 | 11:00 | ||
Κατάταξη 17-20 Β΄κατηγορίας (2η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
21. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΣΑΡΩΝΑΣ | ΦΙΧΤΙΩΝ | Κυριακή | 03/03/13 | 15:30 | ||
22. | ΑΡΚΑΔΙΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ | ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ | Κυριακή | 03/03/13 | 16:00 | ||
Κατάταξη 21-23 Β΄κατηγορίας (2η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
23. | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ | ΛΕΡΝΑΣ | Κυριακή | 03/03/13 | 12:30 | ||
Δ΄ ΕΘΝΙΚΗ 7ος ΟΜΙΛΟΣ (18η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
24. | ΕΥΒΟΪΚΟΣ - ΠΕΛΟΨ ΚΙΑΤΟΥ | Κυριακή | 03/03/13 | 15:00 | |||
25. | ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ | Κυριακή | 03/03/13 | 15:00 | ||
26. | ΠΑΡΝΑΣΟΣ - ΧΑΛΚΙΔΑ | Κυριακή | 03/03/13 | 15:00 | |||
27. | ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥ | Κυριακή | 03/03/13 | 15:00 | ||
28. | ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | Κυριακή | 03/03/13 | 15:00 |