Time to read
less than1 minute
Τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών αγώνων του Σαββατοκύριακου στην Αργολίδα
Απρίλιος 08, 2013 - 12:18
Τα αποτέλεσματα στους αγώνες ποδοσφαίρου στην Αργολίδα σε όλες τις κατηγορίες και η επόμενη αγωνιστική.
Α1 Κατηγορία (26η αγωνιστική) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ | ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ | Σάββατο | 06/04/13 | 17:00 | Μανούχος Ε., Τσατσούλη Β., Αργύρης Ι. | 1-2 |
2. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ 2012 | ΔΡΕΠΑΝΟΥ | Σάββατο | 06/04/13 | 17:00 | Καπετάνιος Π., Παπούλιας Κ., Αλωνιστιώτης Δ. | 4-3 |
3. | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ | ΔΙΔΥΜΩΝ | Σάββατο | 06/04/13 | 17:00 | Ζώης Μ., Τόσκας Χ., Κάτσουδας Π. | 1-3 |
4. | ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ | ΛΕΡΝΑΣ | Σάββατο | 06/04/13 | 17:00 | Κόλλιας Γ., Καραγεώργος Α., Κατσώνας Χ. | 2-2 |
5. | ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΜΕΘΑΝΑ | ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ | Σάββατο | 06/04/13 | 17:00 | Τσιτουρίδης Π., Νενεκούμης Χ., Φωτόπουλος Α. | 0-2 |
6. | ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ | Ν.ΚΙΟΥ | Σάββατο | 06/04/13 | 17:00 | Μακρής Α., Μυλωνόπουλος Ν., Αργυρόπουλος Α. | 2-1 |
Κατάταξη 1-4 Β΄κατηγορίας (6η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
7. | Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ | ΕΡΜΙΟΝΗΣ | Σάββατο | 06/04/13 | 17:00 | Σκιαδάς Δ., Τζούβελης Ι., Μπούκουρα Μ. | 4-6 |
8. | ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ | ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ | Σάββατο | 06/04/13 | 17:00 | Τσακαγιάννης Σ., Πρασσάς Π., Τσιλογιάννη Α. | 1-1 |
ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ (1η φάση) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
9. | ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ (Τελικός 2012-2013) | ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ | Κυριακή | 07/04/13 | 16:30 | Καπετάνιος Π., Παπούλιας Κ., Κάτσουδας Π. | 4-0 |
ΜΙΚΤΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ (2η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
10. | ΜΙΚΤΗ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ - ΜΙΚΤΗ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ | ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ | Κυριακή | 07/04/13 | 12:00 | 1-2 | |
11. | ΜΙΚΤΗ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ - ΜΙΚΤΗ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ | ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ | Κυριακή | 07/04/13 | 12:00 | Κόλλιας Γ., Πρασσάς Π., Κατσώνας Χ. | 5-1 |
Η επόμενη αγωνιστική:
1ος όμιλος ΠΑΙΔΩΝ (8η αγωνιστική) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
1. | ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | ΓΑΛΑΤΑ | Τετάρτη | 10/04/13 | 17:30 | ||
2. | ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ | ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥ | Πέμπτη | 11/04/13 | 17:30 | ||
2ος όμιλος ΠΑΙΔΩΝ (10η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
3. | ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ | Τετάρτη | 10/04/13 | 17:30 | ||
4. | ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΤΟΞΟΤΗΣ | ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ | Τετάρτη | 10/04/13 | 17:30 | ||
5. | ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ | ΔΡΕΠΑΝΟΥ | Τετάρτη | 10/04/13 | 17:30 | ||
ΜΙΚΤΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ (3η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
6. | ΜΙΚΤΗ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ - ΜΙΚΤΗ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ | Κυριακή | 14/04/13 | 00:00 | |||
7. | ΜΙΚΤΗ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ - ΜΙΚΤΗ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΕΠΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ | Κυριακή | 14/04/13 | 00:00 |