Παρά λίγο αυτόχειρας… ΠΑΟΚ – Αστέρας Τρίπολης 2-3

Μάρτιος 10, 2012 - 22:50

φωτογραφίες eurokinissi-MotionTeam Φανή Τρυψάνη

Παρόλο που ο Αστέρας Τρίπολης ευτύχησε να προηγηθεί με  0-3 στο 17ο λεπτό …στο 90ο λεπτό έπεσε από την Ακρόπολη και βρήκε  πορτοφόλι καθώς ο ΠΑΟΚ έχασε πέναλτι με τον Λίνο χάνοντας και την ευκαιρία να ισοφαρίσει το ματς!

Η ομάδα της Τρίπολης πέτυχε άλλη μία σημαντική νίκη δείχνοντας πως βρίσκεται σε πολύ καλή φόρμα γεμίζοντας παράλληλα τους φίλους της με αισιοδοξία για τη συνέχεια του πρωταθλήματος αλλά και για τα παιχνίδια που ακολουθούν για το κύπελλο με τον Ατρόμητο