1 minute
Ποιοι διαιτητές σφυρίζουν στην Α1-Α2 και Β Αργολίδας
Ορίστηκαν οι διαιτητικές τριάδες των αναμετρήσεων για την 6η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Α1' ,την 3η αγωνιστική της Α2' καθώς επίσης και για την 1η της Β΄κατηγορίας ΕΠΣ Αργολίδας που θα διεξαχθούν 4 & 5 Νοεμβρίου 2017:
Α1 Κατηγορία (6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1. ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ Σάββατο 04/11/17 15:00 Ζώης Μ., Κάτσουδας Π., Αργύρης Ι.
2. ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ ΛΕΡΝΑΣ Σάββατο 04/11/17 15:00 Νενεκούμης Χ., Παρασκευόπουλος Γ., Τούμπας Σ.
3. ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ Σάββατο 04/11/17 15:00 Καπετάνιος Εμ. Π., Λέκκας Χ., Αποστολόπουλος Δ.
4. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ ΔΙΔΥΜΩΝ Κυριακή 05/11/17 15:00 Νώτης Χ., Μυλωνόπουλος Ν., Παρασκευόπουλος Γ.
5. ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ ΣΠΕΤΣΩΝ Κυριακή 05/11/17 15:00 Μανούχος Ε., Αθανασόπουλος Β., Πρέσβελου Γ.
6. ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ Κυριακή 05/11/17 15:00 Κόλλιας Δ., Αργυρόπουλος Α., Δαρσινός Γ.
7. ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ Κυριακή 05/11/17 15:30 Ρατσιάτος Ν., Μπατάκος Κ., Βαρελά Β.
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος (3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
8. ΘΗΣΕΑΣ - ΚΛΕΩΝ ΓΑΛΑΤΑ Σάββατο 04/11/17 15:00 Ρατσιάτος Ν., Λυκομήτρος Ε., Τσιλογιάννη Α.
9. ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΥΔΡΑ ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ Κυριακή 05/11/17 14:00 Σκιαδάς Δ., Αργύρης Ι., Στατεράς Π.
10. ΠΟΡΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ Κ.Ε. ΠΟΡΟΥ Κυριακή 05/11/17 15:00 Τριανταφύλλου Ρ., Λέκκας Χ., Κουκουφιλίππου Ε.
11. ΠΡΟΣΥΜΝΗ - Α.Γ.Ο.Ν. ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ Κυριακή 05/11/17 15:00 Κατσώνας Χ., Σιαχάμη Α., Σταυρόπουλος Θ.
12. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ ΔΡΕΠΑΝΟΥ Κυριακή 05/11/17 15:30 Ρούσσης Σ., Ζώης Μ., Μαυροκορδόπουλος Ν.
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος (3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
13. ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ Σάββατο 04/11/17 15:00 Μαρινόπουλος Π., Στατεράς Π., Σταυρόπουλος Α.
14. Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Κυριακή 05/11/17 15:00 Δρούζας Χ., Τσιλογιάννη Α., Τούμπας Σ.
15. Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ Κυριακή 05/11/17 15:00 Δημάκης Γ., Τσιτουρίδης Π., Καρύκη Μ.
16. ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΛΕΥΚΑΚΙΑ ΛΕΡΝΑΣ Κυριακή 05/11/17 15:00 Θεοδώρου Α., Παπαγεωργόπουλος Ι., Κορολής Β.
17. ΛΥΓΚΕΥΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ ΛΥΡΚΕΙΑΣ Κυριακή 05/11/17 15:30 Καπετάνιος Αθ. Π., Μαρινόπουλος Π., Μπούκουρα Μ.
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος (3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
18. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ Κυριακή 05/11/17 11:30 Τσιτουρίδης Π., Δημάκης Γ., Καρύκη Μ.
19. ΔΑΝΑΟΙ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ ΛΕΡΝΑΣ Κυριακή 05/11/17 11:30 Παπαγεωργόπουλος Ι., Θεοδώρου Α., Κορολής Β.
20. ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ Κυριακή 05/11/17 11:30 Ζώης Μ., Ρούσσης Σ., Μαυροκορδόπουλος Ν.
21. ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ Κυριακή 05/11/17 12:00 Μπατάκος Κ., Ρατσιάτος Ν., Βαρελά Β.
22. ΜΕΘΑΝΑ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. ΜΕΘΑΝΩΝ Κυριακή 05/11/17 14:00 Καπετάνιος Εμ. Π., Κάτσουδας Π., Μελέτης Α.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
23. ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ Σάββατο 04/11/17 15:00 Σιαχάμη Α., Τριανταφύλλου Ρ., Σκιαδάς Δ.
24. Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ Ν.ΚΙΟΥ Κυριακή 05/11/17 11:00 Γκουριώτης Κ., Κουτσούκος Γ., Σταυρόπουλος Α.
25. ΠΡΟΙΤΟΣ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ Κυριακή 05/11/17 11:30 Μαρινόπουλος Π., Καπετάνιος Αθ. Π., Μπούκουρα Μ.
Β Κατηγορία 4ος Όμιλος (1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
26. ΑΡΓΕΑΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ Σάββατο 04/11/17 15:00 Κόλλιας Γ., Τσατσούλη Β., Μελέτης Α.
27. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ Σάββατο 04/11/17 15:00 Αργυρόπουλος Α., Κόλλιας Δ., Φιλιππόπουλος Κ.
28. ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΥ Κυριακή 05/11/17 15:00 Κουτσούκος Γ., Γκουριώτης Κ., Σταυρόπουλος Α.