Time to read
less than1 minute
Ποδόσφαιρο το Σαββατοκύριακο με αγώνες Α1 - Α2 και Β Αργολίδας
Νοέμβριος 08, 2017 - 09:23
Ποδόσφαιρο το Σαββατοκύριακο 11-12 Νοεμβρίου 2017 με τους αγώνες της 7ης αγωνιστικής της Α1, την 4η για την Α2 και αγώνες της Β΄ κατηγορίας ΕΠΣ Αργολίδας:
Α1 Κατηγορία (7η αγωνιστική) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
1. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ-ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ | ΔΡΕΠΑΝΟΥ | Σάββατο | 11/11/17 | 15:00 | ||
2. | ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ | ΚΟΙΛΑΔΑΣ | Σάββατο | 11/11/17 | 15:00 | ||
3. | ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ | ΛΕΡΝΑΣ | Σάββατο | 11/11/17 | 15:00 | ||
4. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛ-ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ | ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ | Σάββατο | 11/11/17 | 15:00 | ||
5. | ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ | ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ | Σάββατο | 11/11/17 | 15:00 | ||
6. | ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ | ΓΑΛΑΤΑ | Κυριακή | 12/11/17 | 15:00 | ||
7. | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ | Κ.Ε. ΠΟΡΟΥ | Κυριακή | 12/11/17 | 15:00 | ||
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος (4η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
8. | ΥΔΡΑ - ΠΟΡΟΣ | ΥΔΡΑΣ | Σάββατο | 11/11/17 | 14:00 | ||
9. | ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ | ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ | Σάββατο | 11/11/17 | 15:00 | ||
10. | ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΚΛΕΩΝ | ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ | Σάββατο | 11/11/17 | 15:00 | ||
11. | ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΘΗΣΕΑΣ | ΔΡΕΠΑΝΟΥ | Κυριακή | 12/11/17 | 15:00 | ||
12. | Α.Γ.Ο.Ν. - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ | ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ | Κυριακή | 12/11/17 | 15:00 | ||
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος (4η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
13. | ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ | ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ | Σάββατο | 11/11/17 | 15:00 | ||
14. | ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. | ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ | Σάββατο | 11/11/17 | 15:00 | ||
15. | ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΠΡΩΤΕΑΣ | ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ | Κυριακή | 12/11/17 | 11:30 | ||
16. | ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ-Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ | ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ | Κυριακή | 12/11/17 | 15:00 | ||
17. | ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΛΥΓΚΕΥΣ | ΔΡΕΠΑΝΟΥ | Κυριακή | 12/11/17 | 18:00 | ||
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος (4η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
18. | ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 | ΛΥΡΚΕΙΑΣ | Σάββατο | 11/11/17 | 15:00 | ||
19. | ΔΑΝΑΟΙ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ | ΛΕΡΝΑΣ | Κυριακή | 12/11/17 | 11:30 | ||
20. | ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΜΕΘΑΝΑ | ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ | Κυριακή | 12/11/17 | 15:00 | ||
21. | ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ | Κυριακή | 12/11/17 | 15:00 | ||
22. | Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ | ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ | Κυριακή | 12/11/17 | 15:00 | ||
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (1η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
23. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - Α.Ε. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ | ΚΟΙΛΑΔΑΣ | Κυριακή | 12/11/17 | 11:30 | ||
24. | ΔΡΥΟΠΗ - ΣΑΡΩΝΑΣ | ΓΑΛΑΤΑ | Κυριακή | 12/11/17 | 11:30 | ||
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (1η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
25. | ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 | ΓΥΜΝΟΥ | Σάββατο | 11/11/17 | 15:00 | ||
26. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΑΡΑΧΝΑΙΟ | ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ | Κυριακή | 12/11/17 | 11:30 | ||
27. | ΔΙΟΜΗΔΗΣ - ΙΝΑΧΟΣ | ΛΕΡΝΑΣ | Κυριακή | 12/11/17 | 15:00 | ||
Πρωτάθλημα Α Κατηγορίας Γυναικών (3η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
28. | ΠΑΟΚ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ | Κυριακή | 12/11/17 | 15:00 | |||
29. | ΑΕΛ 64 - ΟΦΗ | Κυριακή | 12/11/17 | 15:00 | |||
30. | ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 2008 | Κυριακή | 12/11/17 | 15:00 | |||
31. | ΤΡΙΚΑΛΑ 2011 - ΦΕΙΔΩΝ | Κυριακή | 12/11/17 | 15:00 | |||
32. | ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ | Κυριακή | 12/11/17 | 15:00 | |||
33. | ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΒΟΛΟΣ 2004 | Κυριακή | 12/11/17 | 15:00 |