Time to read
less than1 minute
Ερασιτεχνικά πρωταθλήματα Αργολίδας-Η κίνηση του Σαββατοκύριακου
Φεβρουάριος 03, 2012 - 13:44
Συνεχίζονται και αυτό το Σαββατοκύριακο τα ερασιτεχνικά πρωταθλήματα Αργολίδας.
Αναλυτικά, το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου:
Α1 κατηγορία 2011-12 - Β΄φάση (5η αγωνιστική) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | ||
1. | ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ | Ν.ΚΙΟΥ | Κυριακή | 05/02/12 | 15:00 | Καπετάνιος Π., Τσακαγιάννης Σ., Τόσκας Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Νάσκος Ιωάννης) | |
2. | ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ | ΓΑΛΑΤΑ | Κυριακή | 05/02/12 | 15:00 | Μακρής Α., Τσατσούλη Β., Αργύρης Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανιγγέλης Φώτιος) | |
3. | ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ | ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ | Κυριακή | 05/02/12 | 15:00 | Κόλλιας Γ., Ψαθάς Δ., Κρεμαστιώτης Γ. | |
4. | ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ | ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥ | Κυριακή | 05/02/12 | 15:00 | Τσιτουρίδης Π., Δαρσινός Δ., Αλωνιστιώτης Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κρεμαστιώτης Σταύρος) | |
Α2 κατηγορία 2011-12 Β΄ φάση - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | ||
5. | ΜΕΘΑΝΑ - Α.Ε. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ | ΜΕΘΑΝΩΝ | Σάββατο | 04/02/12 | 15:00 | Μακρής Α., Νενεκούμης Χ., Τόσκας Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παναγιωτόπουλος Σταμάτιος) | |
6. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ | ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ | Σάββατο | 04/02/12 | 15:00 | Σκιαδάς Δ., Μελέτης Α., Αργύρης Ι. | |
Α2 κατηγορία 2011-12 Β΄ φάση - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | ||
7. | ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ | ΛΕΡΝΑΣ | Σάββατο | 04/02/12 | 15:00 | Κόλλιας Γ., Καραγεώργος Α., Κουτσούκος Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κατσίγιαννης Νικόλαος) | |
Α2 κατηγορία 2011-12 Β΄ φάση - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | ||
8. | Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ | ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ | Σάββατο | 04/02/12 | 15:00 | Τσιτουρίδης Π., Τσατσούλη Β., Μποβέρος Δ. | |
9. | ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ | ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ | Σάββατο | 04/02/12 | 15:00 | Ζώης Μ., Χριστόπουλος Α., Κατσούδας Π. | |
Α2 κατηγορία 2011-12 Β΄ φάση - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | ||
10. | ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ | ΛΕΡΝΑΣ | Κυριακή | 05/02/12 | 15:00 | Ιωαννίδης Κ., Καραγεώργος Α., Αλωνιστιώτης Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παπαβασιλείου Ανδρέας) | |
11. | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ | Κ.Ε. ΠΟΡΟΥ | Κυριακή | 05/02/12 | 15:00 | Νενεκούμης Χ., Κορολής Β., Μυλωνόπουλος Ν. | |
Β' Κατηγορία - 1η φάση: 1ος Όμιλος (15η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | ||
12. | ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ | ΜΥΚΗΝΩΝ | Σάββατο | 04/02/12 | 15:00 | Μανούχος Ε., Σαμπαριώτης Ε., Τσιλογιάννη Α. | |
13. | Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΑΡΓΕΑΣ | ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ | Κυριακή | 05/02/12 | 11:00 | Γεωργίου Κ., Τζούβελης Ι., Πρασσάς Π. | |
14. | ΑΠΟΛΛΩΝ - ΔΑΝΑΟΙ | ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ | Κυριακή | 05/02/12 | 12:30 | Σκιαδάς Δ., Μελέτης Α., Τσιλογιάννη Α. | |
15. | ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ | ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΥ | Κυριακή | 05/02/12 | 15:00 | Ξιάρχος Δ., Αργυρόπουλος Α., Καραμάνος Α. | |
Β' Κατηγορία - 1η φάση: 2ος Όμιλος (15η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | ||
16. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ | ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ | Σάββατο | 04/02/12 | 15:00 | Μανούχος Π., Κρεμαστιώτης Γ., Ελεφάντης Χ. | |
17. | ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ | ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ | Κυριακή | 05/02/12 | 11:00 | Καλαμαράς Ε., Δημάκης Χ., Μαστορίκος Γ. | |
18. | ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ - ΜIΔΑΣ | ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ | Κυριακή | 05/02/12 | 11:00 | Κορολής Β., Κατσώνας Χ., Παρασκευόπουλος Γ. | |
Β' Κατηγορία - 1η φάση: 3ος Όμιλος (15η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | ||
19. | ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΔΟΞΑ Α.Α. | ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ | Σάββατο | 04/02/12 | 15:00 | Καπετάνιος Π., Αλωνιστιώτης Δ., Κατσώνας Χ. | |
20. | ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ | ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ | Κυριακή | 05/02/12 | 15:00 | Χριστόπουλος Α., Ρόντος Α., Παρασκευόπουλος Γ. | |
Β' Κατηγορία - 1η φάση: 4ος Όμιλος (15η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | ||
21. | ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ | ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | Σάββατο | 04/02/12 | 15:00 | Ξιάρχος Δ., Στατεράς Π., Μπαλάσκας Κ. | |
22. | ΔΗΜΑΙΝΑ - ΤΟΞΟΤΗΣ | ΔΗΜΑΙΝΑΣ | Σάββατο | 04/02/12 | 15:00 | Τσακαγιάννης Σ., Ψαθάς Δ., Καλεμάϊ Ι. | |
23. | ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΑΡΚΑΔΙΟΣ | ΤΟΛΟΥ | Κυριακή | 05/02/12 | 15:00 | Καλαμαράς Ε., Αλεφραγκής Φ., Φωτόπουλος Α. | |
24. | ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ - ΛΕΥΚΑΚΙΑ | ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ | Κυριακή | 05/02/12 | 15:00 | Μανούχος Ε., Βλάχος Χ., Τζούβελης Ι. | |
Β' Κατηγορία - 1η φάση: 5ος Όμιλος (13η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | ||
25. | ΣΑΡΩΝΑΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ | ΓΑΛΑΤΑ | Σάββατο | 04/02/12 | 15:00 | Βλάχος Χ., Φωτόπουλος Α., Αργυρόπουλος Α. | |
26. | Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΥΔΡΑ | ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ | Κυριακή | 05/02/12 | 14:00 | Ζώης Μ., Μπαλάσκας Κ., Στατεράς Γ. | |
Δ΄ΕΘΝΙΚΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (12η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
27. | ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ | ΜΑΝΔΡΑΣ | Κυριακή | 05/02/12 | 15:00 | ||
28. | ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΠΟΡΟΣ | ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ | Κυριακή | 05/02/12 | 15:00 | ||
29. | ΧΑΛΚΙΔΑ - ΘΗΒΑ | ΧΑΛΚΙΔΑΣ | Κυριακή | 05/02/12 | 15:00 | ||
30. | ΔΑΦΝΗ ΕΡΥΘΡΩΝ - ΑΣΠΡΑ ΣΠΙΤΙΑ | ΕΡΥΘΡΩΝ | Κυριακή | 05/02/12 | 15:00 | ||
31. | Α.Ο. ΚΥΜΗΣ - Α.Ο. ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ | ΚΥΜΗΣ | Κυριακή | 05/02/12 | 15:00 | ||
32. | ΚΟΡΙΝΘΟΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 | ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ | Κυριακή | 05/02/12 | 15:00 | ||
33. | ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΕΡΜΗΣ | ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Κυριακή | 05/02/12 | 15:00 |