Time to read
less than1 minute
Ποδόσφαιρο: Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου 8/9 Δεκεμβρίου
Δεκέμβριος 06, 2018 - 18:16
Α1 Κατηγορία (11η αγωνιστική) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
1. | ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ | Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ | Σάββατο | 08/12/18 | 15:00 | ||
2. | ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ | ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ | Σάββατο | 08/12/18 | 15:00 | ||
3. | ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ | ΛΕΡΝΑΣ | Σάββατο | 08/12/18 | 15:00 | ||
4. | ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ | ΔΡΕΠΑΝΟΥ | Σάββατο | 08/12/18 | 15:00 | ||
5. | ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΟΡΟΣ | Ν.ΚΙΟΥ | Κυριακή | 09/12/18 | 15:00 | ||
6. | ΣΠΕΤΣΕΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ | ΣΠΕΤΣΩΝ | Κυριακή | 09/12/18 | 15:00 | ||
7. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ | ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ | Κυριακή | 09/12/18 | 15:00 | ||
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος (8η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
8. | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΜΕΘΑΝΑ | Κ.Ε. ΠΟΡΟΥ | Σάββατο | 08/12/18 | 15:00 | ||
9. | ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ | ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ | Σάββατο | 08/12/18 | 15:00 | ||
10. | ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΛΕΥΚΑΚΙΑ | ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ | Κυριακή | 09/12/18 | 12:30 | ||
11. | ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ | ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ | Κυριακή | 09/12/18 | 15:00 | ||
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος (8η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
12. | Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ | ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ | Σάββατο | 08/12/18 | 15:00 | ||
13. | ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ | ΛΥΡΚΕΙΑΣ | Κυριακή | 09/12/18 | 11:30 | ||
14. | ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ | ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥ | Κυριακή | 09/12/18 | 15:00 | ||
15. | ΠΡΩΤΕΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ | ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ | Κυριακή | 09/12/18 | 15:00 | ||
16. | ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ | ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ | Κυριακή | 09/12/18 | 15:00 | ||
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος (8η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
17. | ΔΑΝΑΟΙ - ΠΡΟΙΤΟΣ | ΛΕΡΝΑΣ | Κυριακή | 09/12/18 | 10:30 | ||
18. | Α.Γ.Ο.Ν. - ΥΔΡΑ | ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ | Κυριακή | 09/12/18 | 14:00 | ||
19. | ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. | ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ | Κυριακή | 09/12/18 | 15:00 | ||
20. | ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ | ΔΡΕΠΑΝΟΥ | Κυριακή | 09/12/18 | 15:00 | ||
21. | Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ | ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ | Κυριακή | 09/12/18 | 15:00 | ||
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ 1ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
22. | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ | ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ | Σάββατο | 08/12/18 | 15:00 | ||
23. | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ | ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ | Κυριακή | 09/12/18 | 11:00 | ||
24. | ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ - ΜIΔΑΣ | ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ | Κυριακή | 09/12/18 | 11:30 | ||
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ 3ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
25. | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98 - ΑΡΓΕΑΣ | ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ | Σάββατο | 08/12/18 | 15:00 | ||
26. | ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. | ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ | Κυριακή | 09/12/18 | 10:30 | ||
Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤ. (11η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
27. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΠΑΜΙΣΟΣ | Κυριακή | 09/12/18 | 15:00 | |||
28. | ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ | Κυριακή | 09/12/18 | 15:00 | |||
29. | ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ | Κυριακή | 09/12/18 | 15:00 | |||
30. | ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ | Κυριακή | 09/12/18 | 15:00 | |||
31. | ΑΟ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | Κυριακή | 09/12/18 | 15:00 | |||
32. | ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΑΣΠΡ | Κυριακή | 09/12/18 | 15:00 | |||
33. | ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ | Κυριακή | 09/12/18 | 15:00 | |||
ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-16 (6η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
34. | ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ | ΛΕΡΝΑΣ | Σάββατο | 08/12/18 | 10:30 | ||
35. | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98 - ΠΟΡΟΣ | ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ | Σάββατο | 08/12/18 | 12:00 | ||
36. | ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΡΩΤΕΑΣ | ΣΠΕΤΣΩΝ | Σάββατο | 08/12/18 | 12:00 | ||
37. | ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | ΛΕΡΝΑΣ | Σάββατο | 08/12/18 | 12:00 | ||
38. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ | ΔΡΕΠΑΝΟΥ | Σάββατο | 08/12/18 | 12:00 | ||
Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ (5η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
39. | ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ | Κυριακή | 16/12/18 | 15:00 | |||
40. | ΦΕΙΔΩΝ - ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ | ΛΕΡΝΑΣ | Κυριακή | 16/12/18 | 15:00 | ||
41. | ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ - ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 2008 | Κυριακή | 16/12/18 | 15:00 | |||
Γ΄ΚΑΤ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ (3η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
42. | ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ. - ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΕΩΣ | Κυριακή | 16/12/18 | 00:00 | |||
43. | ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ ΓΣ - ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ | Κυριακή | 16/12/18 | 00:00 | |||
44. | ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ ΑΠΟ - ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ ΖΑΚ. | Κυριακή | 16/12/18 | 00:00 |