Time to read
less than1 minute
Ερασιτεχνικά πρωταθλήματα Αργολίδας-Η κίνηση του Σαββατοκύριακου
Φεβρουάριος 17, 2012 - 11:43
Αναλυτικά το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου.
1ος Όμιλος Α2-Γ' φάση (1η αγωνιστική) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | ||
1. | Α.Ε. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ | ΕΡΜΙΟΝΗΣ | Σάββατο | 18/02/12 | 15:00 | Μακρής Α., Αλωνιστιώτης Δ., Μαντάς Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κρεμαστιώτης Σταύρος) | |
2. | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ | ΔΡΕΠΑΝΟΥ | Κυριακή | 19/02/12 | 15:00 | Ρατσιάτος Ν., Τσατσούλη Β., Μυλωνόπουλος Ν. | |
2ος Όμιλος Α2-Γ' φάση (1η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | ||
3. | ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ | ΛΕΡΝΑΣ | Κυριακή | 19/02/12 | 15:00 | Κόλλιας Γ., Τζαρίμας Σ., Χριστόπουλος Α. | |
4. | ΜΕΘΑΝΑ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ | ΜΕΘΑΝΩΝ | Κυριακή | 19/02/12 | 15:00 | Καπετάνιος Π., Αργύρης Ι., Σαμπαριώτης Ε. | |
3ος Όμιλος Α2-Γ' φάση (1η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | ||
5. | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ | Κ.Ε.ΠΟΡΟΥ | Σάββατο | 18/02/12 | 15:00 | Σκιαδάς Δ., Μπούκουρα Μ., Αργυρόπουλος Α. | |
6. | Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ | ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ | Σάββατο | 18/02/12 | 15:00 | Νενεκούμης Χ., Μυλωνόπουλος Ν., Κρεμαστιώτης Γ. | |
4ος Όμιλος Α2-Γ' φάση (1η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | ||
7. | ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ | ΛΕΡΝΑΣ | Σάββατο | 18/02/12 | 15:00 | Σμυρλής Α., Μποβέρος Δ., Τσιλογιάννη Α. | |
Α1 Κατηγορία 2011-12-Β' φάση (7η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | ||
8. | ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ | Ν.ΚΙΟΥ | Σάββατο | 18/02/12 | 15:00 | Κόλλιας Γ., Χριστόπουλος Α., Κατσούδας Π. | |
9. | ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ | ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ | Σάββατο | 18/02/12 | 15:00 | Καπετάνιος Π., Τσατσούλη Β., Τόσκας Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κόκοτου Αντωνία) | |
10. | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ | ΔΙΔΥΜΩΝ | Σάββατο | 18/02/12 | 15:00 | Τσιτουρίδης Π., Στατεράς Π., Φωτόπουλος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Νάσκος Ιωάννης) | |
11. | ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ | ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥ | Σάββατο | 18/02/12 | 15:00 | Ζώης Μ., Χειβιδόπουλος Β., Αργύρης Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παναγιωτόπουλος Σταμάτιος) | |
Β' Κατηγορία-1η Φάση:1ος Όμιλος (17η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | ||
12. | Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΛΥΓΚΕΥΣ | ΛΕΡΝΑΣ | Κυριακή | 19/02/12 | 11:00 | Σκιαδάς Δ., Δημάκης Χ., Αλεφραγκής Φ. | |
13. | ΔΑΝΑΟΙ - ΑΡΓΕΑΣ | ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ | Κυριακή | 19/02/12 | 11:00 | Δημάκης Γ., Μαντάς Ι., Κατσώνας Χ. | |
14. | ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ | ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ | Κυριακή | 19/02/12 | 15:00 | Μελέτης Α., Αργυρόπουλος Α., Παρασκευόπουλος Γ. | |
15. | ΕΡΑΣΙΝΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ | ΕΡΑΣΙΝΟΥ | Κυριακή | 19/02/12 | 15:00 | Τσακαγιάννης Σ., Αλεφραγκής Φ., Φωτόπουλος Α. | |
Β' Κατηγορία-1η Φάση:2ος Όμιλος (17η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | ||
16. | ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ | ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ | Κυριακή | 19/02/12 | 11:00 | Βλάχος Χ., Κορολής Β., Μαστορίκος Γ. | |
17. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ | ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ | Κυριακή | 19/02/12 | 15:00 | Γεωργίου Κ., Κατσούδας Π., Καλεμάϊ Ι. | |
18. | ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ | ΛΙΜΝΩΝ | Κυριακή | 19/02/12 | 15:00 | Κορολής Β., Καραγεώργος Α., Καρύδας Ι. | |
19. | ΜIΔΑΣ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. | ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ | Κυριακή | 19/02/12 | 15:00 | Βλάχος Χ., Κρεμαστιώτης Γ., Τσιλογιάννη Α. | |
Β' Κατηγορία-1η Φάση:3ος Όμιλος (17η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | ||
20. | ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ | ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ | Σάββατο | 18/02/12 | 15:00 | Μανούχος Π., Πρασσάς Π., Ελεφάντης Χ. | |
21. | Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ | ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ | Σάββατο | 18/02/12 | 15:00 | Βλάχος Χ., Κατσώνας Χ., Καλεμάϊ Ι. | |
Β' Κατηγορία-1ηΦάση:4ος Όμιλος (17η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | ||
22. | ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΤΟΞΟΤΗΣ | ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | Σάββατο | 18/02/12 | 15:00 | Ξιάρχος Δ., Γεωργίου Κ., Μελέτης Α. | |
23. | ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ | ΔΡΕΠΑΝΟΥ | Κυριακή | 19/02/12 | 11:00 | Γεωργίου Κ., Τζούβελης Ι., Καραμάνος Α. | |
24. | ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ | ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ | Κυριακή | 19/02/12 | 15:00 | Σκιαδάς Δ., Αλωνιστιώτης Δ., Μπούκουρα Μ. | |
25. | Α.Γ.Ο.Ν. - ΑΡΚΑΔΙΟΣ | ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ | Κυριακή | 19/02/12 | 15:00 | Ξιάρχος Δ., Μποβέρος Δ., Μαστορίκος Γ. | |
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-1η Φάση:5ος Όμιλος (14η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | ||
26. | ΔΡΥΟΠΗ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ | ΜΕΘΑΝΩΝ | Σάββατο | 18/02/12 | 15:00 | Τσακαγιάννης Σ., Μπαλάσκας Κ., Τζούβελης Ι. | |
27. | ΥΔΡΑ - ΣΑΡΩΝΑΣ | ΥΔΡΑΣ | Κυριακή | 19/02/12 | 14:00 | Καλαμαράς Ε., Παπαθανασίου Χ., Καρύδας Κ. | |
Δ' ΕΘΝΙΚΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (14η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
28. | Α.Ο. ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ - ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΕΡΜΗΣ | ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ | Κυριακή | 19/02/12 | 15:00 | ||
29. | ΧΑΛΚΙΔΑ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | ΧΑΛΚΙΔΑΣ | Κυριακή | 19/02/12 | 15:00 | ||
30. | ΔΑΦΝΗ ΕΡΥΘΡΩΝ - ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ | ΕΡΥΘΡΩΝ | Κυριακή | 19/02/12 | 15:00 | ||
31. | Α.Ο. ΚΥΜΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ | ΚΥΜΗΣ | Κυριακή | 19/02/12 | 15:00 | ||
32. | ΚΟΡΙΝΘΟΣ - ΠΟΡΟΣ | ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ | Κυριακή | 19/02/12 | 15:00 | ||
33. | ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - ΘΗΒΑ | ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Κυριακή | 19/02/12 | 15:00 | ||
34. | ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 - ΑΣΠΡΑ ΣΠΙΤΙΑ | ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ | Κυριακή | 19/02/12 | 15:00 |