Time to read
less than1 minute
Α΄ Αργολίδας: Αποτελέσματα - βαθμολογίες 3ης αγωνιστικής
Οκτώβριος 11, 2020 - 19:12
1ος Όμιλος Α Κατηγορίας (3η αγωνιστική) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Αποτέλεσμα | ||||
1. | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΣΠΕΤΣΕΣ | ΔΙΔΥΜΩΝ | 10/10/20 | 5-2 | |||
2. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ | ΔΡΕΠΑΝΟΥ | 10/10/20 | 3-0 | |||
3. | ΛΥΓΚΕΥΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | ΛΥΡΚΕΙΑΣ | 10/10/20 | 2-3 | |||
4. | ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ | ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥ | 11/10/20 | 1-3 | |||
2ος Όμιλος Α Κατηγορίας (3η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Αποτέλεσμα | ||||
5. | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ | ΔΡΕΠΑΝΟΥ | 11/10/20 | 0-3 | |||
6. | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ | Κ.Ε. ΠΟΡΟΥ | 11/10/20 | 1-2 | |||
7. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ | ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ | 11/10/20 | 3-1 | |||
8. | ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ | Ν.ΚΙΟΥ | 11/10/20 | 7-0 |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α΄ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Ομάδα | Βαθμοί | Αγώνες | Νίκες | Ισοπαλίες | Ήττες | Υπέρ | Κατά | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 11 | 5 |
2. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 9 | 1 |
3. | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 10 | 10 |
4. | ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 2 |
5. | ΛΥΓΚΕΥΣ | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 7 | 7 |
6. | ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 4 |
7. | ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3 | 3 |
8. | ΣΠΕΤΣΕΣ | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 8 |
9. | ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 11 |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α΄ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Ομάδα | Βαθμοί | Αγώνες | Νίκες | Ισοπαλίες | Ήττες | Υπέρ | Κατά | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 8 | 1 |
2. | ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 16 | 1 |
3. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 8 | 3 |
4. | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 7 |
5. | ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 11 |
6. | ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 2 |
7. | ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 7 |
8. | ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 4 |
9. | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 11 |
Επόμενη αγωνιστική 4η, στις 17-18 Οκτωβρίου 2020
1ος Όμιλος Α Κατηγορίας (4η αγωνιστική) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
1. | ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ | ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ | Σάββατο | 17/10/20 | 16:00 | ||
2. | ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ | ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ | Κυριακή | 18/10/20 | 16:00 | ||
3. | ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ | ΔΡΕΠΑΝΟΥ | Κυριακή | 18/10/20 | 16:00 | ||
4. | ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | ΣΠΕΤΣΩΝ | Κυριακή | 18/10/20 | 16:00 | ||
2ος Όμιλος Α Κατηγορίας (4η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
5. | ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ | ΚΙΒΕΡΙΟΥ | Σάββατο | 17/10/20 | 16:00 | ||
6. | ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ | ΓΑΛΑΤΑ | Σάββατο | 17/10/20 | 16:00 | ||
7. | ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ | ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ | Κυριακή | 18/10/20 | 16:00 | ||
8. | ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ | ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ | Κυριακή | 18/10/20 | 16:00 |