Α1 Αργολίδας: Ο Παναργειακός νίκησε 4-2 την Κορωνίδα Κοιλάδας (φωτο&βίντεο)

Οκτώβριος 17, 2021 - 22:58

O Παναργειακός ήταν καλύτερος από την Κορωνίδα Κοιλάδας και πήρε τη νίκη με 4-2  στο ΔΑΚ Άργους , στο πλαίσιο της 5ης αγωνιστικής για την Α1 Αργολίδας , και βρίσκεται μόνος  και πρώτος στον βαθμολογικό πίνακα.

Τα γκολ:
Ο  Ρέμος Μαρίνης άνοιξε το σκορ με μια έξυπνη εκτέλεση φάουλ στο 18'  και άνοιξε το δρόμο για τον θρίαμβο του Παναργειακού. Στο 22' ο  Παπασπύρου το 2-0 και στο 26΄ο  Θεοδοσιάδης  το 3-0, σκορ ημιχρόνου.

Στην έναρξη του β' ημιχρόνου ένα ακόμη γκολ από τον Μπλάτσο στο 46' για να γίνει το 4-0. Η Κοιλάδα  κατάφερε να πετύχει δύο γκολ με τον Αλεξανδρή στο 51' και τον Juvi στο 57'.

Διαιτητής: Μανούχος Ευάγγελος,  Α' Βοηθός Διαιτητή: Γκουριώτης Κων/νος, Β' Βοηθός Διαιτητή: Γεώργας Κωνσταντίνος

ArgolidaPortal.gr Α1 Αργολίδας: Παναργειακός - Κορωνίδα Κοιλάδας 4-2