Time to read
less than1 minute
Α2 Αργολίδας: Τα αποτελέσματα και η βαθμολογία 5ης αγωνιστικής
Νοέμβριος 07, 2021 - 21:56
Τα αποτελέσματα και η βαθμολογία της 5ης αγωνιστικής Α2΄ Αργολίδας:
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος (5η αγωνιστική) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Ημ/νία | Αποτέλεσμα | |||||
1. | ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ | 07/11/21 | 5-2 | ||||
2. | Α.Γ.Ο.Ν. - ΑΡΙΣΤΕΑΣ | 07/11/21 | 1-7 | ||||
3. | ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ | 07/11/21 | 5-0 | ||||
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος (5η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Ημ/νία | Αποτέλεσμα | |||||
4. | ΠΡΟΙΤΟΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ | 06/11/21 | 3-0 | ||||
5. | ΠΡΩΤΕΑΣ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ | 06/11/21 | 2-1 | ||||
6. | Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ | 07/11/21 | 1-3 | ||||
15. | ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ | 07/11/21 | 6-1 | ||||
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος (5η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Ημ/νία | Αποτέλεσμα | |||||
7. | ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΥΔΡΑ | 06/11/21 | 7-4 | ||||
8. | ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ | 07/11/21 | 1-1 |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Ομάδα | Βαθμοί | Αγώνες | Νίκες | Ισοπαλίες | Ήττες | Υπέρ | Κατά | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ | 13 | 5 | 4 | 1 | 0 | 20 | 4 |
2. | ΑΡΙΣΤΕΑΣ | 11 | 5 | 3 | 2 | 0 | 14 | 4 |
3. | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ | 10 | 5 | 3 | 1 | 1 | 22 | 13 |
4. | ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ | 9 | 5 | 3 | 0 | 2 | 12 | 7 |
5. | Α.Γ.Ο.Ν. | 6 | 5 | 2 | 0 | 3 | 8 | 16 |
6. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ | 6 | 5 | 2 | 0 | 3 | 9 | 16 |
7. | Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ | 3 | 5 | 1 | 0 | 4 | 8 | 18 |
8. | ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ | 0 | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 | 15 |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Ομάδα | Βαθμοί | Αγώνες | Νίκες | Ισοπαλίες | Ήττες | Υπέρ | Κατά | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΠΡΟΙΤΟΣ | 15 | 5 | 5 | 0 | 0 | 18 | 1 |
2. | ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ | 13 | 5 | 4 | 1 | 0 | 19 | 11 |
3. | ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ | 10 | 4 | 3 | 1 | 0 | 15 | 3 |
4. | Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. | 9 | 5 | 3 | 0 | 2 | 13 | 6 |
5. | ΠΡΩΤΕΑΣ | 6 | 4 | 2 | 0 | 2 | 9 | 10 |
6. | ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ | 3 | 5 | 1 | 0 | 4 | 6 | 26 |
7. | Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ | 0 | 5 | 0 | 0 | 5 | 4 | 10 |
8. | ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ | 0 | 5 | 0 | 0 | 5 | 2 | 19 |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Ομάδα | Βαθμοί | Αγώνες | Νίκες | Ισοπαλίες | Ήττες | Υπέρ | Κατά | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ | 11 | 5 | 3 | 2 | 0 | 18 | 2 |
2. | ΜΕΘΑΝΑ | 10 | 4 | 3 | 1 | 0 | 20 | 4 |
3. | ΠΡΟΣΥΜΝΗ | 7 | 5 | 2 | 1 | 2 | 10 | 20 |
4. | ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ | 5 | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 5 |
5. | ΥΔΡΑ | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 10 | 13 |
6. | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 11 |
7. | ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ | 0 | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 12 |
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος (6η αγωνιστική) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
8. | ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ | ΣΚΑΦΙΔΑΚΙΟΥ | Κυριακή | 14/11/21 | 11:00 | ||
9. | Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - Α.Γ.Ο.Ν. | ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ | Κυριακή | 14/11/21 | 11:00 | ||
10. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ | ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ | Κυριακή | 14/11/21 | 11:00 | ||
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος (6η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
11. | ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ | ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ | Σάββατο | 13/11/21 | 15:00 | ||
12. | ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. | ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ | Κυριακή | 14/11/21 | 15:00 | ||
13. | ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΠΡΩΤΕΑΣ | ΚΙΒΕΡΙΟΥ | Κυριακή | 14/11/21 | 15:00 | ||
14. | ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΠΡΟΙΤΟΣ | ΛΙΜΝΩΝ | Κυριακή | 14/11/21 | 15:00 | ||
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος (6η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
15. | ΥΔΡΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. | ΜΕΘΑΝΩΝ | Σάββατο | 13/11/21 | 15:00 | ||
16. | ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ | ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ | Κυριακή | 14/11/21 | 15:00 |