Βίντεο: Πανναυπλιακός - Αργοναύτης 3-0, Α1 Αργολίδας

Μάρτιος 02, 2024 - 23:32

φωτογραφία Eurokinissi-Βασίλης Παπαδόπουλος

Δείτε στο βίντεο φάσεις και τα γκολ του αγώνα: Πανναυπλιακός - Αργοναύτης 3-0, 24η αγωνιστική Α1 Αργολίδας.

Ακόμα μια νίκη για την ομάδα του Πανναυπλιακού, αυτή την φορά κόντρα στον Αργοναύτη Ν. Κίου με 3-0 για την 24η Αγωνιστική της Α1 ΕΠΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ.

Μπορεί στο πρώτο ημίχρονο οι ομάδες να δημιούργησαν φάσεις αλλά δεν κατάφεραν να σκοράρει καμία από τις δυο και πήγαν στα αποδυτήρια με το σκορ στο 0-0.

Στο δεύτερο μέρος οι γηπεδούχοι κατάφεραν να ανοίξουν το σκορ με τον Σελλή στο 52’, λίγα λεπτά μετά η ομάδα του Ναυπλίου κατάφερε να διπλασιάσει τα τέρματα της με τον Φλεβάρη στο 65ο λεπτό της αναμέτρησης. Το τελικό 3-0 διαμόρφωσε ο Ταραντίλης στο 73’.

Μετά το πέρας και της 24ης αγωνιστικής ο Πανναυπλιακός παραμένει στη κορυφή της βαθμολογίας με 65 βαθμούς.