Time to read
less than1 minute
ΕΠΣ Αργολίδας: Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου 13-14 Ιανουαρίου
Ιανουάριος 12, 2024 - 16:00
Ορίσθηκαν και ανακοινώθηκαν οι διαιτητικές τριάδες των αναμετρήσεων της Α1, Α2 και Β' κατηγορίας Αργολίδας που αναμένεται να διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο 13 και 14 Ιανουαρίου 2024.
Α1 Κατηγορία (15η αγωνιστική) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | ||
1. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ | ΔΡΕΠΑΝΟΥ | Σάββατο | 13/01/24 | 15:00 | Μαυροκορδόπουλος Ν., Αργυρόπουλος Α., Ορφανός Β. | |
2. | ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ | ΚΙΒΕΡΙΟΥ | Σάββατο | 13/01/24 | 15:00 | Καπετάνιος Εμ. Π., Μακρής Ν., Αργύρης Ι. | |
3. | ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ | ΚΟΙΛΑΔΑΣ | Κυριακή | 14/01/24 | 15:00 | Κόλλιας Δ., Τούμπας Σ., Τσάμης Μ. | |
4. | ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ | ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ | Κυριακή | 14/01/24 | 15:00 | Καπετάνιος Εμ. Π., Γεώργας Κ., Βασιλόπουλος Μ. | |
5. | ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ | ΤΟΛΟΥ | Κυριακή | 14/01/24 | 15:00 | Γκριτζέπης Γ., Τρικάτσουλας Δ., Καρβουνιάρης Γ. | |
6. | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ | ΔΙΔΥΜΩΝ | Κυριακή | 14/01/24 | 15:00 | Μαυροκορδόπουλος Ν., Ρούσσης Σ., Αργυρόπουλος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κόκοτου Αντωνία) |
|
7. | ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ | ΓΑΛΑΤΑ | Κυριακή | 14/01/24 | 15:00 | Τριανταφύλλου Ρ., Μακρής Ν., Κάτσουδας Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Τσιτουρίδης Παύλος) |
|
1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία (10η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | ||
8. | ΛΥΓΚΕΥΣ - ΘΗΣΕΑΣ | ΛΥΡΚΕΙΑΣ | Σάββατο | 13/01/24 | 15:00 | Κόλλιας Δ., Τσατσούλη Β., Μπούκουρα Μ. | |
9. | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ | ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ | Κυριακή | 14/01/24 | 11:00 | Ρούσσης Σ., Τούμπας Σ., Τσάμης Μ. | |
10. | ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ | ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | Κυριακή | 14/01/24 | 11:00 | Κατσάνης Ι., Μαρινόπουλος Π., Κασκαφέτος Α. | |
11. | ΕΡΑΣΙΝΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ | ΚΕΦΑΛΑΡΙΟΥ | Κυριακή | 14/01/24 | 11:00 | Γκριτζέπης Γ., Τρικάτσουλας Δ., Καρβουνιάρης Γ. | |
12. | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ | ΔΡΕΠΑΝΟΥ | Κυριακή | 14/01/24 | 11:00 | Κόλλιας Δ., Γεώργας Κ., Βασιλόπουλος Μ. | |
2ος Όμιλος Α2 Κατηγορία (10η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | ||
13. | Α.Γ.Ο.Ν. - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ | ΔΡΕΠΑΝΟΥ | Σάββατο | 13/01/24 | 18:00 | Κατσάνης Ι., Βασιλόπουλος Μ., Λειβαδίτης Β. | |
14. | Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΠΡΟΣΥΜΝΗ | ΦΙΧΤΙΩΝ | Κυριακή | 14/01/24 | 12:00 | Τσατσούλη Β., Κουτσούκος Γ., Καραχάλιος Ι. | |
15. | ΥΔΡΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ | ΥΔΡΑΣ | Κυριακή | 14/01/24 | 14:00 | Ζώης Μ., Μπούκουρα Μ., Κυμπουρόπουλος Δ. | |
16. | ΜΕΘΑΝΑ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ | ΜΕΘΑΝΩΝ | Κυριακή | 14/01/24 | 15:00 | Μαρινόπουλος Π., Κατσάνης Ι., Κασκαφέτος Α. | |
17. | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΝΕΟΣ Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ | ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ | Κυριακή | 14/01/24 | 15:00 | Κουτσούκος Γ., Τσατσούλη Β., Καραχάλιος Ι. | |
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (3η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | ||
18. | ΠΑΝΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ | ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ | Σάββατο | 13/01/24 | 14:30 | Κουτσούκος Γ., Βασιλόπουλος Μ., Κοτσοβός Κ. | |
19. | ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ | ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ | Σάββατο | 13/01/24 | 15:00 | Ρούσσης Σ., Λειβαδίτης Β., Κατσάνης Α. | |
20. | ΝΙΚΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ | Κυριακή | 14/01/24 | 13:00 | Μπατάκος Κ., Κατσάνης Α., Κοτσοβός Κ. | |
21. | ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 | ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ | Κυριακή | 14/01/24 | 15:30 | Μπατάκος Κ., Κατσάνης Α., Κοτσοβός Κ. | |
Κ-12 1ος ΟΜΙΛΟΣ 2023-2024 (1η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
22. | ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ | Καλτάκη-Μεφσούτ | Σάββατο | 13/01/24 | 10:30 | Ρούσσης Σ. | |
23. | ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ | ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ | Σάββατο | 13/01/24 | 12:00 | Μακρής Ν. | |
24. | ΑΘΛΗΣΙΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ | ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ | Σάββατο | 13/01/24 | 12:30 | Ρούσσης Σ. | |
Κ-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ 2023-2024 (1η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | ||
25. | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ | Δημόπουλου | Σάββατο | 13/01/24 | 10:00 | Κατσάνης Ι. | |
26. | ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ | ΤΟΛΟΥ | Κυριακή | 14/01/24 | 10:30 | Μαυροκορδόπουλος Ν. | |
27. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ | ΤΟΛΟΥ | Κυριακή | 14/01/24 | 11:30 | Μαυροκορδόπουλος Ν. | |
Κ-12 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ.2023-2024 (1η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
28. | ΜΕΘΑΝΑ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ | ΜΕΘΑΝΩΝ | Κυριακή | 14/01/24 | 12:00 | ||
29. | ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ | ΣΠΕΤΣΩΝ | Κυριακή | 14/01/24 | 12:00 | ||
30. | ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ | ΕΡΜΙΟΝΗΣ | Τετάρτη | 17/01/24 | 12:00 | ||
Κ-14 1οςΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ. 2023-2024 (2η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | ||
31. | ΑΡΙΣΤΕΑΣ 2 - ΑΘΛΗΣΙΣ | ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ | Σάββατο | 13/01/24 | 10:00 | Βασιλόπουλος Μ. | |
32. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ | ΔΡΕΠΑΝΟΥ | Σάββατο | 13/01/24 | 12:00 | Αργυρόπουλος Α. | |
33. | ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ | ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ | Σάββατο | 13/01/24 | 12:00 | Βασιλόπουλος Μ. | |
Κ-14 2ος ΟΜΙΛΟΣ 2023-2024 (2η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | ||
34. | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ | ΓΑΛΑΤΑ | Σάββατο | 13/01/24 | 10:30 | Αποστολόπουλος Δ. | |
35. | ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ | ΕΡΜΙΟΝΗΣ | Σάββατο | 13/01/24 | 12:00 | Δρούζας Χ. |